marianamik marianamik komentáře u knih

S medom na perách S medom na perách Ria D. Alexander

Kniha sa čítala dobre. Veľmi ma bavili scénky s malou Clarou, vďaka ktorej som sa aj zasmiala. Dej sa odohráva v roku 1839, tak je tu veľa tajomstiev, ktoré sa museli za každú cenu utajiť. Kniha ako celok je dobrá a stojí za prečítanie.

26.03.2024 5 z 5

Případ pečetního prstenu Případ pečetního prstenu Lucie Pilátová

Táto kniha mala všetko čo vtiahne čitateľa do odvíjajúceho príbehu. Dobrodružstvo, kriminálne prvky, romantiku. Môžem len doporučiť. Podľa ukončenia sa pýta pokračovanie, dúfam, že sa dočkáme aj toho. Za mňa 5 hviezdičiek, a aj navyše ak by sa dalo.

23.02.2024 5 z 5

Diablo Diablo Michaela Brnková

Pekný príbeh mladých ľudí, ktorí prešli mnohými prekážkami. Dočkáme sa aj príbehu o Jaredovi ? Určite by sme ho viaceré privítali.

02.11.2023 5 z 5

Darované srdce Darované srdce Marie Jakoubková

Čakala som od príbehu niečo úplne iné. Zlákal ma námet, aj 100 % hodnotenie. Z námetom som sa nejako nemohla stotožniť. A hodnotenie? Asi záleží od vekovej skupiny čitateľa.

02.11.2023 2 z 5

Darček Darček Diana Špacírová

Dobre sa to čítalo,bola v tom romantika, erotika, priateľstvo. Ale čo ma teda prekvapilo je otvorený koniec. A ja tak neznášam otvorené konce.

20.07.2023 3 z 5

Eden Eden Mia Sheridan

..... príbeh pokračuje. Šťastné stretnutie, znovu poznávanie jeden druhého a spoločné rozoberanie minulosti.....
Dej sa nám rozuzľuje, takéto niečo asi nikto z nás čitateľov nečakal. Ani som nedýchala pri zistení kto bol Hector. A kde mal svoje korene Calder. V podstate mi bolo oboch ľúto.
Veľmi ma potešil záver knihy, ako prešli spoločne všetkými úskaliami zistení, presne tak som si ho predstavovala. Samozrejme niektoré situácie boli emotívne a ani slza v oku nechýbala.
Dúfam, že sa dočkáme aj príbehu Xandera.

17.07.2023 5 z 5

Calder Calder Mia Sheridan

No to teda bolo.... Príbeh je dobrý, veľmi dobrý.... no vadil mi ten zdĺhavý začiatok a preto - 1 hviezdička. Jedna tretina knihy do uvedenia situácie a pochopenie spoločnosti, v ktorej boli nútení vyrastať sa mi zdal moc dlhý - môj názor, možno preto, že som sa nemohla dočkať ako sa to bude vyvíjať :):) Neviem čo som čakala, ale toto teda rozhodne nie. Od začiatku mi to dvíhalo tlak. Posledných 30 strán mi tiekli slzy. Odporúčam a idem sa vrhnúť na druhý diel.

16.07.2023 4 z 5

Vůně sexu Vůně sexu Nataly Castle

Tak neviem čo vôbec napísať. Čakala som napínavý dej
s nádychom sexu. Určite nie psycho-horor.

23.04.2023 odpad!

Zaprodaný cit Zaprodaný cit Ella Trobok

Musím povedať, že som čakala úplne niečo iné. Nie je to historická romanca na aké som zvyknutá. A ten koniec, to som teda vôbec nečakala, ten ma dobre naštval.

23.02.2023 2 z 5

Ten z mesta Ten z mesta Andrea Turňová

Pekný príbeh. Dej dobre poprepletaný. Pri konci sa už dalo rozuzlenie predvídať. Hoci otvorený koniec mi moc nesedí. Privítala by som ich pocity a hlavne ako sa s tým popasovali. Možno by si to pytalo pokračovanie. Ja by som určite privítala aj druhý diel o živote Patrika. Kniha stojí za prečítanie, určite siahnem aj po ďalších knihách od tejto autorky.

11.01.2023 5 z 5

Význam lásky Význam lásky Stephanie Laurens (p)

Za mňa doteraz najlepší diel zo série

01.12.2022 5 z 5

Kamarád na sex Kamarád na sex Emma K. Morris

Aj napriek nízkemu hodnoteniu som si knihu prečítala. Hovorila som si, že nemôže byť až tak zlá. Bohužiaľ, bola to bieda. Ešteže má tú peknú obálku.

16.08.2022 1 z 5

To som zase ja To som zase ja Katarína Harmatová

Veľmi citlivý príbeh.
Nešťastná žena, ktorá pochovala manžela.
Slávny muž , no stratený vo svojom svete, ( keby som mohla tak s ním zatrasiem, čo to stvára ).
A deti ... žijúce s otcom a predsa tak samé.
Žena, muž a deti, ktorí sa navzájom potrebujú.
Kniha plná silných emócií. Môžem len odporučiť .

14.08.2022 5 z 5

Boss Boss Marcy Jell

Tak táto kniha nesklamala moje očakávanie. Niektoré pasáže mi vohnali slzy do očí. K postavám mám len jedno, mať takúto matku to je horšie ako nepriateľ.
Teším sa na ďalšie knihy z pera tejto autorky.

13.08.2022 5 z 5

Syn Anarchie Syn Anarchie Marcy Jell

Musím súhlasiť s predchádzajúcimi komentármi. Čakala som úplne niečo iné. A ten koniec, na zaplakanie.

14.12.2021 2 z 5

Vánoční lásky Vánoční lásky Vi Keeland

Súhlasím s Majka 1979. Tiež som bola prekvapená, že to nie je jeden príbeh, ale päť krátkych poviedok. Aj keď mám rada všetky romantické knihy, predsa len tak krátke príbehy nemajú pre mňa ten správny šmrnc. Tieto dve dievčatá vedia písať oveľa, oveľa lepšie.

31.10.2021 3 z 5

Kúsok z teba Kúsok z teba Barbora Zezulová

Knihu som začala čítať večer a prečítala na jeden záťah. Náhoda chcela, že som sa poobede vrátila z dovolenky, práve z tohto kraja a dedinou Porúbky som behom týždňa niekoľko krát prechádzala. Je to veľmi pekný kraj. Miška, obyčajné dievča z dediny, ktorej mi bolo veľmi ľúto, mať takúto smolu na priateľov... Aj keď za postojom Daniela som cítila, že tam bude niečo viac, prečo sa tak správa. Na konci knihy som sa neubránila slzám, ktoré aj keď som nechcela, samé tiekli po lícach. Mám rada knihy s dobrým koncom, a tak dúfam, že si Miška našla dobrého a milujúceho priateľa.

24.07.2021 5 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Alessandra Torre

Bohužiaľ, pre mňa tento príbeh nebol. Ani jedna postava mi nebola sympatická, každej som niečo zazlievala. Aj napriek mojim výhradám k postavám som knihu dočítala. Čítala sa ľahko a nelákalo ma to pozrieť si len koniec.

13.06.2021 1 z 5

V rytmu mamba / Španělova Texasanka V rytmu mamba / Španělova Texasanka Jennie Lucas

Obidva príbehy boli veľmi pekne a citovo napísané. Odporúčam každému kto má rád príbehy čo chytia za srdce.

26.02.2021 5 z 5

Druhá šanca na lásku Druhá šanca na lásku Mary Balogh

Pre mňa bol tento diel sklamaním, taký nemastný, neslaný.Tri hviezdičky, aj to len pre to, že je to moja obľúbená autorka.

08.01.2021 3 z 5