marianamik

V rytmu mamba / Španělova TexasankaV rytmu mamba / Španělova TexasankaJennie Lucas

Obidva príbehy boli veľmi pekne a citovo napísané. Odporúčam každému kto má rád príbehy čo chytia za srdce.

Druhá šanca na láskuDruhá šanca na láskuMary Balogh

Pre mňa bol tento diel sklamaním, taký nemastný, neslaný.Tri hviezdičky, aj to len pre to, že je to moja obľúbená autorka.

Ruže pre princeznúRuže pre princeznúMartina Monošová

Zaujímavý priebeh deja... Asi tak od polovice knihy sa vrátime v čase a zoznámime sa s osudom princezny Marguerit a rytiera Gastona de Foix, vojvodu de Nemours. Na pokračovanie o Sophii a jej boja o svoj život si musíme počkať do ďalšieho vydania novej knihy. Dúfam, že to bude čoskoro. Kto ešte nezačal čítať, radím aby si počkal na vydanie všetkých dielov v tejto ságe. Úzko na seba nadväzujú.

18.12.2020

Ples u vojvodkynePles u vojvodkyneMartina Monošová

Veľmi dobre poprepletaný dej príbehu, ktorý drží čitateľa v strehu. Teším sa na pokračovanie v druhom dieli.

16.12.2020

Na dohled od Akropole / Léto na Novém ZélanduNa dohled od Akropole / Léto na Novém ZélanduRobyn Donald

Prvý príbeh sa mi veľmi páčil, bol citový a pútavý. Ten má hviezdičiek päť. No bohužiaľ druhý príbeh bol oveľa slabší. Takže spolu - mínus dve hviezdičky.

02.12.2020

Graysonův slibGraysonův slibMia Sheridan

Najlepšia kniha, akú som v poslednej dobe čítala. Veľmi pekný a pútavý príbeh. Obidvaja hrdinovia si prešli ťažkými životnými skúškami, aby našli to najcennejšie v našom živote - lásku. Ak by sa dalo tak dám dva krát po päť hviezdičiek. Super kniha, odporúčam prečítať.

11.11.2020

Odkaz záhadnej ladyOdkaz záhadnej ladyEliška Melušová

Napínavý príbeh od začiatku až do samého konca. Od knihy som sa nevedela odtrhnúť, prečítané na jeden nádych. Odporúčam všetkým, ktorí majú radi romantické príbehy s kriminálnou zápletkou. Pre mňa super kniha. Už sa teším na ďalší príbeh od tejto autorky.

20.09.2020

Hříšné dopisyHříšné dopisyVi Keeland

Ďalšia super kniha od tohto dua autoriek. Bola to doslova a do písmena lahôdka. Dievčatá, píšu veľmi dobre. Teším sa na ďalšie ich knihy.

27.08.2020

HádkaHádkaPetra Nachtmanová

Zobrať spravodlivosť do svojich rúk, uniesť,znásilniť a potrestať vlastne nevinných, a zostať sám nepotrestaný. Tak toto nieje nič pre mňa. Dopísala by som úplne iný koniec .

25.07.2020

Až léto skončíAž léto skončíPenelope Ward

Ďalšia z jej super knižiek. Doslova zhltnuta na jeden záťah.
P.S. Penelope, píš rýchlejšie. :) :) :)

25.06.2020

Elegantná pretvárkaElegantná pretvárkaKristi Ann Hunter

Prvý diel sa mi veľmi páčil,no druhý diel ma prvá tretina knihy nebavila. Nemusela sa vracať v deji z pohľadu iných postáv. Pre tých čo čítali jednotku to stačilo len zhrnúť. Možno by bolo lepšie,keby bol prvý o niečo dlhší a pohľady hrdinov z dvojky na vývoj situácií bol zahrnutý priamo v jednotke,lebo sa týkal vývoja situácií v tejto knihe. Koniec knihy sa mi zdal tiež už až moc rýchly spád udalostí. Som zvedavá na ďalšie diely.

24.04.2020

Láska onlineLáska onlinePenelope Ward

Paráda,to bolo super čítanie. Kniha sa čítala sama,riadky len tak odsýpali. Škoda, že nepíše rýchlejšie. :):):)

05.03.2020

Spletitý případ pana MontagueaSpletitý případ pana MontagueaS. Laurens (pseudonym)

Čakala som romantiku ako pri predchádzajúcich knihách od tejto autorky. Romantika žiadna,no príbeh bol dobrý aj pútavý. Vzhľadom k tomu,že mne tá romantika v knihe chýbala jedna hviezda dole.

22.02.2020

Jak se stát vévodkyníJak se stát vévodkyníSabrina Jeffries

Môžem len odporučiť. Už sa teším na pokračovanie.

22.02.2020

Paprsek sluncePaprsek slunceBarbara Cartland

Ako každá kniha od Barbari. Pekná,sladká s trochou napätia. Prečítané jedným dychom.

15.02.2020

Army loveArmy loveTereza Štefanová

Veľmi smutný príbeh mladej ženy,s veľmi dobrým koncom. Je to pútavá a zaujímavá kniha.

08.02.2020

Jak randit se sestrou nejlepšího kamarádaJak randit se sestrou nejlepšího kamarádaMeghan Quinn

Pekné, vtipné a sladké.

07.02.2020

KontraktKontraktMelanie Moreland

Super kniha, prečítaná jedným dychom. Pri čítaní sem tam úsmev,sem tam stiahnuté hrdlo a slza v oku. Keby sa dali,tak hviezdičky zdvojnásobím. Doporučujem prečítať.

17.11.2019