margitka13 margitka13 komentáře u knih

Iskrenie Iskrenie Samantha Young

Nate a Liv sú moji obľúbenci, takže si predstavte to nadšenie keď som zistila, že o nich vyjde ďalšia kniha... Nečakala som však že by ma autorka vedela prekvapiť ale opak je pravdou. Samantha Young je jednoducho úžasná, originálna a vtipná a kto si myslí opak, tak ju proste nečítajte a nájdite si na čítanie NAJLEPŠIE iný žáner.

Hra s láskou Hra s láskou R. L. Mathewson

Ach bože ľudia... v živote som sa tak nenasmiala pri knihe, ako keď som čítala niečo od tejto autorky. Je to Fakt nereálne (ale také mám radšej) a FAKT vtipné. Odporúčam všetkým, ktorí sa chcú zasmiať a oddýchnuť si.
P.S. Dvojka sa mi páčila trošičku viacej. :D

Tento muž Tento muž Jodi Ellen Malpas

Ach Jesse..... Najtvrdohlavejší chlap, aký kedy "existoval". Mala som naňho riadne nervy. Svoju namyslenosť však kompenzoval láskou. Je to asi namilujúcejši knižný chlap akého poznám a preto som mu nedala kopačky, ehmm, teda Ava ;-) ❤
A Ava.. tak tej som zo začiatku vôbec nezávidela. Čudovala som sa že ho vôbec ešte berie na vedomie, ale neskôr? Bola som za ňu šťastná.
A tie hlášky? Jednoducho bomba. 3, 2, 1, nula zlatko.
Odo mňa asi všetko :D

Hledání dokonalé lásky Hledání dokonalé lásky Jennifer Probst

Toto je asi prvá kniha, ktorú som čítala, kde chlap je ten sebavedomí, oddaný, úprimný a žena tá, ktorá sa bojí vyjadriť či prijímať city. Tak trochu som sa v Kennedy našla čo sa týka tej citovej stránky. Z knihy som si toho dosť zobrala.
Kto to ešte nečítal tak HOR SA DO TOHO!!! :D

Hledání podmanivé krásy Hledání podmanivé krásy Jennifer Probst

Ach Wolfe... MILUJEM HO. Tá temná krása, ktorú v sebe nesie ma pohltila. Tento chlap patrí medzi mojich najobľúbenejších knižných mužských. Stal sa "tak toršku" aj mojím idolom. A Gen... je pre mňa dievča, ktoré sa nebálo povedať nie, aj keď trochu "drastickým" spôsobom. Oboch zbožňujem a určite odporúčam každému čitateľovi, ktorý má túto knihu ešte len v pláne. ❤

Manželský zväzok Manželský zväzok Jennifer Probst

Určite môžem povedať že táto kniha sa mi páčila najviac z celej série.
Obaja, Sawyer aj Julietta mi prišli dosť podobný a to väčšinou nemám rada ale pri nich mi to absolútne nevadilo. Určite odporúčam celý repertoár autorky, nie len túto knihu. :D

Omega Omega Jasinda Wilder

Táto kniha sa mi páčila asi najviac z tejto série. Valentine a Kyrie boli fajn ale TO MOJE mi dali až Harris a Layla.

Vášnivý hříšník Vášnivý hříšník Christina Lauren

Z tejto série som si najviac zamilovala rozhodne Olivera. Je chytrí, vášnivý a nehrá sa na blbečka, ktorý nemá záujem. Je síce trošku nesmelí ale keď nájde to svoje sebavedomie....niet viac o čom. A Lola je proste Lola. Bez nej by táto kniha nebola knihou. Sama autorka (ehm teda autorky) sa nemá za čo hanbiť a to za žiadnu z jej kníh.

Kulti Kulti Mariana Zapata

Konečne kniha kde si hlavný hrdinovia nevyznávajú lásku už na druhej strane. Krásne prepracovaný príbeh kde sa dvaja spoznávajú, zbližujú sa. Nie je to presladené. Určite odporúčam.

25.08.2019 5 z 5

Rockový risk Rockový risk Kylie Scott

Tak táto časť ma najviac pohltila. Zo začiatku som Jimmyho neznášala ale autorka v príbehu všetko krásne dala do poriadku. A čo sa týka Leny.. tak je to jedna z mojich obľúbených ženských postáv. Aj preto že zbožňuje koláče. :D
Nemám k tomu čo iné dodať.
Určite si to prečítajte.

04.08.2019 5 z 5

Sexy mlékař Sexy mlékař Alice Clayton

Výborná kniha na oddych ale chýbalo mi tam väčšie iskrenie/vášeň medzi hlavnými postavami. Na to ako je tam Natalie vykreslená (sexbomba s poriadnym sebavedomím) som čakala rozhodne viac.
Jedno však musím vyzdvihnúť. Keď som knihu čítala tak som mala neskutočnú chuť na syr ešte aj pár dní po tom ako som ju dočítala.

04.08.2019 4 z 5

Dohoda s láskou Dohoda s láskou R. L. Mathewson

Jednoduchá, vtipná a nejedenkrát prečítaná. Rada sa k nej vraciam.
Vďaka tomu preháňaniu a zveličovaniu je tato kniha niečím neskutočným.
JEDLO je poznávacia značka autorky. Tak ako Elle Kennedy má poznvaciu značku hokej, Colleen Hoover výbuch citov... tak táto autorka zjavne miluje jedlo ????.

Topíme se v sobě Topíme se v sobě Jasinda Wilder

Ďalšia nálož plná citov. Pokiaľ mám potrebu prečítať si niečo s poriadnym výbojom tak rozhodne toto a knihu od C. Hoower - Odvrácená tvář lásky.
Určite odporúčam.

Pád Pád Lauren Kate

Na túto knihu nikdy nezabudnem. Toto je kniha, vďaka ktorej sa zo mňa stala pravá knižná závislačka a vlastne je to aj prvá kniha, ktorú som prečítala do konca. Rozhodne odporúčam.

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Neholdujem moc čistej romantike. Aj ja sama mám problém vyjadriť či prímať city. Bála som sa, že ma kniha sklame ale to čo sa z toho vykľulo? Prvá kniha v živote pri ktorej som plakala. V tejto knihe je stopercentne minimálne polovica z autorkinho srdca.
Ps.: prečítala som ju už asi 20-krát a určite nie naposledy.

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Nedokázala som sa od nej odtrhnúť a plynulo som prešla na druhú časť. Horšie to bolo, keď tretia ešte nebola vydaná. Vtedy som už len odpočítavala dni na každú jej knihu.

01.08.2019 5 z 5