marek6463 marek6463 komentáře u knih

Ptáci a jiné povídky Ptáci a jiné povídky Daphne du Maurier

Samotná povídka Ptáci byla úžasná,ale z celé sbírky se mi nejvíce líbily jen tři povídky,což zbylé povídky jsou pro mně spíše průměrné.

08.12.2015 3 z 5

To To Stephen King

Perfektní.

Lunapark Lunapark Stephen King

Pravda,není to tak,jak by si čtenář hororového žánru představoval,přesto to dokáže zaujmout.

V údolí lišek V údolí lišek Charlotte Link

Bezchybný kriminální thriller plný mimořádných zvratů od začátku do konce.

Čtyři roční doby Čtyři roční doby Stephen King

Nejvíce mě zaujaly první tři příběhy.

08.12.2015 5 z 5

Tahle kniha mě imponovala od začátku do konce. Uměl bych si podle této knihy představit natočený film.

Hymnus Hymnus Graham Masterton

Celkem napínavé čtení.

17.06.2015 4 z 5

Panenky nosí smrt Panenky nosí smrt Helmut Rellergerd

Vzpomínám si,že jsem byl spokojen.

V údolí lišek V údolí lišek Charlotte Link

To je další skvělá kniha s příběhem plným napětí a děje. Jsem zvědav na další díla této autorky.

Lunapark Lunapark Stephen King

To se čte samo.

Čtyři roční doby Čtyři roční doby Stephen King

Všechny příběhy v knize jsou umělecká díla,takže nemám víc,co bych řekl.

To To Stephen King

Film z devadesátých let byl příšerný,což mně velmi zklamalo,avšak když se mi do ruky dostala knižní předloha,která uchvátí i rozsahem stránek,byl jsem opět přesvědčen,že některé příběhy ve filmové podobě nejsou nejideálnější. Ovšem uvidíme,jak dopadne plánovaný remak,ale kniha je opět neuvěřitelná.

17.06.2015 5 z 5

Tato kniha patří mezi mé oblíbené. Líbí se mi děj i zpracování celkového příběhu,a líbí se mi i ten dobrý konec.

Beznaděj Beznaděj Stephen King

Kniha je přímo brilantní,co se týče hororového děje,takže jí nemám,co vytknout,což zfilmovaná verze knize nesahá ani po paty.