Marco547 Marco547 komentáře u knih

Dalších 365 dní Dalších 365 dní Blanka Lipińska

Já jsem zklamaná, co autorka udělala z Massima :-\ a Nacho jako měl bejt lepší?? Ani mi neseděla celá ta situace, Laura byla ještě víc naivní a nesnesitelná než v předešlých dílech a to už je co říct! Za mě tohle ne......

28.01.2022 1 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Za mě krásné, přečteno za jeden den. Romantický a silný příběh, tak jak to mám ráda

05.06.2021

Halton Halton Melanie Moreland

Já jsem docela zklamaná, tak jsem se na knížku těšila a asi jsem od ní čekala víc.....nenadchne, neurazí, taková střední cesta.

03.11.2021 2 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Super, velice zajímavý příběh

29.07.2021

Ten den Ten den Blanka Lipińska

Tak ten konec, ten mě teda pěkně nas..štval!! A celá kniha byla nic moc, žádná akce, nic, až nakonec a pak to utli pro další díl, který je v nedohlednu, jako vážně sem zklamaná.

12.09.2021

Opatruj mě Opatruj mě Maya Banks

Příběh vážně zajímavý, jen strašně napsaný.......stále dokola opakující se věty, myšlenky, divoce neuspořádané.

31.07.2021 2 z 5

Divoká karta Divoká karta Lora Leigh

Krásný příběh, pěkně napsané, ale sakra, jednou se psalo, že byl ,, mrtví" tři roky, pak zase šest......nějak jsem se v tom ztrácela.....

19.08.2021

Calendar Girl 4 - Říjen, Listopad, Prosinec Calendar Girl 4 - Říjen, Listopad, Prosinec Audrey Carlan

Sakra, já čtu zatím první díl, ale už teď vím, že jestli neskončí s Wesem, nechci číst dál

30.05.2021