Marco547 Marco547 komentáře u knih

Dalších 365 dní Dalších 365 dní Blanka Lipińska

Já jsem zklamaná, co autorka udělala z Massima :-\ a Nacho jako měl bejt lepší?? Ani mi neseděla celá ta situace, Laura byla ještě víc naivní a nesnesitelná než v předešlých dílech a to už je co říct! Za mě tohle ne......

28.01.2022 1 z 5

Halton Halton Melanie Moreland

Já jsem docela zklamaná, tak jsem se na knížku těšila a asi jsem od ní čekala víc.....nenadchne, neurazí, taková střední cesta.

03.11.2021 2 z 5

Ten den Ten den Blanka Lipińska

Tak ten konec, ten mě teda pěkně nas..štval!! A celá kniha byla nic moc, žádná akce, nic, až nakonec a pak to utli pro další díl, který je v nedohlednu, jako vážně sem zklamaná.

12.09.2021

Divoká karta Divoká karta Lora Leigh

Krásný příběh, pěkně napsané, ale sakra, jednou se psalo, že byl ,, mrtví" tři roky, pak zase šest......nějak jsem se v tom ztrácela.....

19.08.2021

Opatruj mě Opatruj mě Maya Banks

Příběh vážně zajímavý, jen strašně napsaný.......stále dokola opakující se věty, myšlenky, divoce neuspořádané.

31.07.2021 2 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Super, velice zajímavý příběh

29.07.2021

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Za mě krásné, přečteno za jeden den. Romantický a silný příběh, tak jak to mám ráda

05.06.2021

Calendar Girl 4 - Říjen, Listopad, Prosinec Calendar Girl 4 - Říjen, Listopad, Prosinec Audrey Carlan

Sakra, já čtu zatím první díl, ale už teď vím, že jestli neskončí s Wesem, nechci číst dál

30.05.2021