Makyyy Makyyy komentáře u knih

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Detektivek jsem přečetla spoustu,proto jsem na konci nebyla až tak v úžasu (vraha jsem tušila).Detektivka dobrá, dekadentní,šokující.Temné kouty a Zmizelá jsou dle mého úsudku lepší.Ale určitě doporučuji přečíst.

02.04.2018 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Komentare pisu zridkakdy,ale tady si ho neodpustim - velmi silná kniha,místy jsem vzpominala na Vypravěčku a Zvuk slunecnich hodin,ktere se mi moc libily a take pripominaji tema holokaustu.Moc hezky napsane,urcite ve mne bude pribeh Hany a Miry nejakou dobu rezonovat.Rada si prectu i dalsi tvorbu pani Mornstajnove.

03.03.2018 5 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Jo Nesbø

Konec dobry...vsechno dobre.Nebylo to spatne,ale od Nesbøho jsem zvykla na lepsi kusy.

29.01.2018 4 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Dlouho jsem si knihu chtela precist,v knihovne i knihkupectvich nebyla k dosazeni.Manzel mi ji zahadne sehnal jako darek k svatku a ja ji hned louskla.Rikam "fenomenalni" a nadcasova detektivka,vraha jsem neuhadla ☺,coz me fascinuje nejvic,protoze mivam docela dobre tipy.Paradni cteni.Vrele doporucuji.

09.02.2017 5 z 5

Zvuk slunečních hodin Zvuk slunečních hodin Hana Andronikova

Pravě jsem dočetla a mám srdcebol.Krásný pribeh maminky a tatinka.Jako rodilemu Zlinakovi mi dej bezel pred ocima, jako bych byla jeho soucasti.Tyto hruzy uz se nesmi opakovat,zla na svete bylo spachano vice nez dost. Autorka je (byla) skvela vypravecka.Skoda ji.

01.04.2016 5 z 5

Jako řeka, jež plyne Jako řeka, jež plyne Paulo Coelho

Krasne a moudre cteni,ktere nevyzaduje precist hned az na konec.Dokonce bych rekla,ze je zadouci knihu uzivat v malych davkach.Kazdy clanek ma nejakou myslenku,ktera muze v cloveku zrat a zamestnat mysl na nejakou dobu.Pan Coelho proste umi zaujmout a zanechat stopu,obdivuji jeho lasku k bliznimu a pokoru pred Bohem.Toto bylo me prvni setkani s nim.Tesim se na dalsi jeho dila :-). Davam 5 hvezd

20.01.2016 5 z 5