Majtinkacočte Majtinkacočte komentáře u knih

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Poslední díl je drsnější a dobrodružnější než ostatní a možná právě díky tomu je to tak zdařilý konec . Je plný nových informací které se sypají na Harryho hlavu že je obdivuhodné že se s každou dokáže vypořádat .

15.03.2022 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

K HP se vracím pořád a stejně se mi to pořát stejně líbí

22.11.2021

Harry Potter a Tajemná komnata (ilustrované vydání) Harry Potter a Tajemná komnata (ilustrované vydání) J. K. Rowling (p)

HP jsem četla když mi bylo 7 a strašně se mi to líbilo a pořád se k němu vracím. Nádherné pokračování , které bere dech.

23.11.2021 5 z 5

Deník Deník Anne Frank

Velice smutné nahlédnutí do života jedné židovské dívky,

23.11.2021 5 z 5

Harry Potter a Kameň mudrcov (Ilustrovaná edícia) Harry Potter a Kameň mudrcov (Ilustrovaná edícia) J. K. Rowling (p)

Krásná kniha s nádhernými ilustracemi .Musím,ale přiznat že další díly se mi líbili víc.

23.11.2021 4 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

pěkné povídky od světově známé spisovatelky.

09.09.2021 4 z 5

Černá čarodějka Černá čarodějka Laurie Forest

Černá čarodějka je velmi čtivě napsaná kniha. Autorka poukazuje na problémy jako předsudky k lidem jiné národnosti, šikana, zneužívání. Elloren jsem si oblíbila až na konci, kde došlo k jakémusi přerodu neuvědomělé dívky v statečnou osobu s cílem pomoci lidem jiných ras

22.03.2023 4 z 5

Dům drobných radostí Dům drobných radostí Colette Vivier

Moc pěkná kniha ! četla jsem si jí asi šestkrát.

09.09.2021 5 z 5

Skotsko: Masakr v Glencoe Skotsko: Masakr v Glencoe Veronika Válková

Hezká kniha. Smutná, ale zajímavá. Konec byl trochu uspěchaný, ale jinak fakt nádhera.

12.07.2022 4 z 5

Ostrov na konci všeho Ostrov na konci všeho Kiran Millwood Hargrave

Knihy od Kirian mám velmi ráda . A vždy obdivuji odvážné hrdinky ke kterým Ami s Mari určitě patří.

16.04.2022 5 z 5