majikkn majikkn komentáře u knih

Eleanor & Park Eleanor & Park Rainbow Rowell

Miluju tento příběh a asi ho budu číst ještě častokrát, skvěle napsaný příběh, poutavý děj, krásné popsání první lásky.

15.05.2018 5 z 5

Podvodníčka Podvodníčka Kristína Ježovičová

V originále byla kniha celkem dobrá, ale přeložená nic moc, přišlo mi že překladatelka neuměla pořádně vychytat emoce, pocity a hlavně napětí. Dle mého názoru napsala autorka i lepší knihy.

27.02.2018 3 z 5

Panenka z kostí Panenka z kostí Holly Black

Výborná kniha, nejen pro děti, trochu strašidelná, ale přesto se mi moc líbila

12.09.2017 5 z 5

Podvodníčka Podvodníčka Kristína Ježovičová

Kniha se mi líbila, není to sice můj žánr, ale mohu jí doporučit, přestože, pro mě patří mezi ty slabší

12.09.2017 3 z 5

Prísne tajný denník Miry Danesovej Prísne tajný denník Miry Danesovej Mirka Novysedláková

Knížka se čte sama, velmi poutavý příběh, hlavní hrdinka je sice trochu zbabělá a dlouho chodila okolo horké kaše, ale i tak se mi kniha moc líbila, moc ji doporučuji

23.06.2017 5 z 5

Milenkine prsia Milenkine prsia Kristína Ježovičová

krásná kniha a zajímavé téma, je pravda, že v určitých pasážích nebyla tak skvělá, ale i tak se mi hodně líbila, dávám čtyři hvězdičky a doporučuji všem ženám :D

21.06.2017 4 z 5

Poškvrnená Poškvrnená Michaela Mihoková

knížku si musím přečíst a moc se na to těším

04.06.2017 5 z 5

jako většinu lidí mě tohle zklamalo na plné čáře, tohle se vážně nepovedlo, je to nepovedené a to cestování časem mi hodně vadilo, prostě a jednoduše, nedá se to s předchozími díly srovnávat, protože by to bylo o 120 procent horší.

12.01.2017 1 z 5

Rosiin sladký krámek snů Rosiin sladký krámek snů Jenny Colgan

Knížka mě oslnila natolik, že jsem si musela koupit ostrov s vůní čerstvého chleba, je hodně sladká a myslím, že předčila má očekávání od jedné do pěti hvězdiček bych jí dala pět, i přesto že není nejtenčí, četla se dobře a rychle.

12.01.2017 5 z 5

Luxus Luxus Edwige Martin

jestli chcete super knihu, tuhle si rozhodně nekupujte, bylo to utrpení a málem jsem u ní brečela, bylo to horší než se učit do školy, nemá to příběh a nechápu, co tím autorka chtěla sdělit.

12.01.2017 odpad!

Můj milý deníčku - Moje džíny jsou fakt děsný Můj milý deníčku - Moje džíny jsou fakt děsný Jim Benton

je to sranda, nic napínavého, ale jinak fajn.

12.01.2017 2 z 5

Princezna školou povinná Princezna školou povinná Meg Cabot

bylo to výborné, četlo se to jedna báseň a nemohla jsem přestat, rozhodně doporučuju, nejen pro děti.

12.01.2017 5 z 5

Označená Označená Kristin Cast

Musím říct, že za mně je tato kniha super, od začátku napínavá a hlavně nekopírovala nic, co jsem doposud četla.

12.01.2017 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Knihu přečtete opravu rychle a ja jí mám asi nejradši ze všech.
Ale od začátku mi tam vadil Aspen.

23.03.2016 5 z 5

Kam zmizel můj sýr? Kam zmizel můj sýr? Spencer Johnson

Tato kniha jak říkáte nebyla nic světoborného ale můžeme se alejspoň zamyslet nad tím jaký je náš sýr so pro nás znamená.
Takže knize bych dala tři hvězdičky víc asi ne.

23.03.2016