Podvodníčka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Už ste niekedy uvažovali, že na tomto svete existuje niekto, kto sa na vás nápadne podobá? Ako by ste si z oka vypadli a pritom nie ste pokrvne spojení? Dve takmer na vlas rovnaké ženy sa náhodne stretnú na berlínskom letisku. Už na prvý pohľad je jasné, že pochádzajú z celkom odlišných pomerov. Jedna z nich si zúfalo potrebuje vymeniť život. Dokáže klamstvo priniesť skutočné šťastie? Kto z hry vyjde ako víťaz a kto bude porazený?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/226082/podvodnicka-226082.jpg 3.135
Žánr
Romány, Pro ženy, Literatura slovenská
Vydáno, Marenčin PT
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (11)

Kniha Podvodníčka

Přidat komentář
Vatter83
21.10.2019

Psáno velmi poutavě od první stránky, nemohla jsem se od děje odtrhnout. Ten byl sice až příliš neskutečný, ale i tak se mi to líbilo.

warca
15.07.2018

Styl příběhu byl zvláštní. Prostě jako od všech českých a slovenských autorek... Po většinu času dost přiřažené za vlasy.


majikkn
27.02.2018

V originále byla kniha celkem dobrá, ale přeložená nic moc, přišlo mi že překladatelka neuměla pořádně vychytat emoce, pocity a hlavně napětí. Dle mého názoru napsala autorka i lepší knihy.

Ms.Iris
25.02.2018

...kniha je písaná pútavo, nevedela som sa od nej odtrhnúť, musela som ju prečítať na prvé "zahryznutie". Samozrejme nebolo to dokonalé dielo, ale pre mňa bola kniha skvelá. Chcela som dať v hodnotení 4*, ale kvôli celkovému nízkemu hodnoteniu, zámerne dávam 5* ;-)

sabca
09.01.2018

Mě se kniha četla dobře. Měla jsem problém jí odložit, protože mě zajímalo jak se děj bude vyvíjet. Ten překlad opravdu vadil jinak i když naivní, tak čtivá.

mynamail
18.09.2017

Nejprve jsem knihu přečetla a až poté jsem se podívala, jaké je její hodnocení. 59% mě překvapilo - přece to nebyla až taková hrůza.
Příběh byl sice trochu "naivní" a nedovedu si dost dobře představit, že se skutečně mohl stát, ale četlo se mi krásně, cesta vlakem utekla a na rozuzlení jsem byla docela zvědavá.
Tereza se sama až tak do lží nezaplétá, je unášena proudem událostí, které jí skutečně změní život a poskytnou blahobyt, lásku a v podstatě i štěstí. Vzdor či útěk ani není možný.
Konec však byl opravdu velmi, velmi naivní - jako z červené knihovny. Kdyby šlo o film, tak by to byla typická scéna šťastné rodinky s cupitajícími dětičkami v rozkvetlé zahradě a sluncem zalitým trávníkem ještě s krůpějemi ranní rosy.... :-)
Takže kdo hledá umělecký zážitek - nenajde.
Kdo hledá zkrácení dlouhé chvíle - pobaví se.

majikkn
12.09.2017

Kniha se mi líbila, není to sice můj žánr, ale mohu jí doporučit, přestože, pro mě patří mezi ty slabší

novakovaterka22
18.06.2017

Kniha se mi líbila, myslím, že to trochu pokazil ten preklad ze sovenstiny. Prekladatelka mohla trochu vic vychytat ty emoce.

1