Poškvrnená

Poškvrnená https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344068/bmid_poskvrnena-OtI-344068.jpg 4 12 7

Zdanlivo pokojný život Grace Byronovej naruší jej chladná matka, ktorá ju kedysi odložila do internátnej školy, aby sa jej zbavila. Mladé dievča dostáva možnosť okúsiť rušný život Londýna i sladkú chuť zamilovanosti. Ethanov uhrančivý pohľad ju celkom opantá. Podniknú spolu dobrodružstvá, na ktoré by si nikdy predtým netrúfli. Nehľadia na dôsledky a celkom pritom zabudnú na to, aký dokáže byť osud nevyspytateľný. Najradšej má kruté hry... Grace nachádza odpovede na otázky, o ktorých si myslela, že zostanú nezodpovedané. Pavučina tajomstiev sa začína postupne rozmotávať a dávno pochované hriechy vychádzajú na povrch, aby odhalili desivú pravdu o poškvrne rodiny Byronovcov. Ten, kto mal navždy mlčať, prehovorí. Príbeh nabitý emóciami. O nesplnených sľuboch, o láske, ktorá túži neumrieť, o strachu, ktorý porazí iba odvaha.... celý text

Romány , Pro ženy , Literatura slovenská

Vydáno: , Elist

Poškvrnená , 2017

daza.dt
18.05.2022 3 z 5

Tak nějak nechápu to nadšení - mě tedy kniha nenadchla, téma rozhodně zajímavé bylo, ale vylo to takové vyčpělé, rozvláčné a celkově o ničem. Chvílemi jsem se přemlouvala k dočtení, ale podařilo se.

Damaj
16.05.2022 1 z 5

Hrůza. Vůbec jsem se nemohla začíst a na konci ani nevím, o čem kniha byla. Bylo to utrpení. Asi jsem měla knihu odložit dřív.

jirka1963
05.03.2022

Přečteno 5 hvězd

alnahu
01.03.2022 3 z 5

I já ráda čtu historické romány a na tuto knihu jsem se těšila ,ale nebylo to ono,dějově mě kniha nenadchla.Příběh o nesplněných slibech a strachu ,který porazí pouze odvaha hlavní hrdinky Grace.

lenka5535
13.07.2017 4 z 5

Mám rada historické romány, a tak som siahla po tejto knihe od slovenskej autorky a veru neľutujem. Kniha sa mi páčila. Príbeh bol veľmi pekne spracovaný. Zo začiatku som sa musela stotožniť so štýlom písania, ale keď som sa začítala, bolo to bez problémov.
Hlavná hrdinka Grace je zo začiatku mladé nevinné dievča, ktorá má veľa otázok o svojom živote a o matke, ktorá ju nenávidí. Postupne odhaľuje pravdu o svojej matke. Po všetkých krásnych aj hrozných udalostiach, ktoré prežila, sa Grace mení v silnú a odvážnu ženu. Príbeh je plný emócií, o odvahe zmeniť svoj život a odpustení, ktoré dodá pokoj v duši človeka a silu žiť ďalej.

majikkn
04.06.2017 5 z 5

knížku si musím přečíst a moc se na to těším

novakovaterka22
04.06.2017

Knížku, si chci hrozně přečíst a těším se na ní.

Londýn láska rodina tajemství romány pro ženy

2017  70%V zajatí strachu
2017  72%Poškvrnená