Maja256 Maja256 komentáře u knih

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Kniha se četla velmi rychle. Je to spíše takové oddechové čtení, ale nic velkého nečekejte :)

02.08.2019 4 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

No, série čtyř knih nebyla až tak špatná, dala se číst, ale ještě nikdy se mi nestalo, že bych oba hlavní hrdiny nenáviděla. Teď dočítám poslední díl a upřímně si přeju aby spolu neskončili.

18.10.2018 3 z 5

Pearl Harbor Pearl Harbor Randall Wallace

Kniha je úžasna. Už jen to, že jsem první viděla film a pote až knihu a moc se mi to líbilo dokazuje, jak je kniha báječná. Opravdu doporučuji a nelituji ani jednoho napsaného slova :)

09.12.2017

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Další kniha kterou jsem si zamilovala. Jsem z ni opravdu nadšená. Líbila se mi obálka, děj, postavy a všechno další. Autorka mela originální nápad jak se mužou dva lidé zamilovat a ještě to uměla dokonale pojmout do knihy. Za mě úžasný a určíte všem doporučuji!

15.10.2017 5 z 5

Navždy s láskou, Lara Jean Navždy s láskou, Lara Jean Jenny Han

Dokonalé zakončení. Opravdu doporučuji. I když ukončene to moc nebylo a šíleně jsem nenáviděla Margot. Ale jinak úžasná oddechovka. :)

07.09.2017 5 z 5

Umění předstírat Umění předstírat Rachel Harris

Nádherné, líbí se mi jakym stylem autorka příběh piše a jak popisuje jednotlive pasáže. Opravdu krásna kniha a rozhodně doporučuji (což plati i o dalším dílu). :)

11.07.2017 5 z 5

Nejistý zítřek Nejistý zítřek Avery Williams (p)

Nádhera! napínavý konec který nezklamal. Rozhodně doporučuji. A nevíte někdo jetsli bude další díl nebo ještě nějaké knihy od autorky?

26.06.2017 5 z 5

Alchymie věčnosti Alchymie věčnosti Avery Williams (p)

Naprosto úžasná oddechovka. Rozhodně doporučuji. :)

25.06.2017 5 z 5

Zimní příběh Zimní příběh Mark Helprin

Tak horší knihu jsem snad nečetla. Opravdu mě zklamala. Když jsem si ji kupovala tak jsem byla natěšena, protože takove žánry miluji. Ale musela jsem v pulce skončit, nedalo se to číst, byla jsem uplne prázdna a vyčerpaná.

04.06.2017 odpad!

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Trošku jsem doufala ze skončí s někým jinými, ale i tak se mi obě knihy moc líbily a nemůžu se dočkat na 3 dil! :)

04.06.2017 5 z 5

Poslední začátek Poslední začátek Lauren James

Nádhera. Rozhodně doporučuji přečíst. A jak říká Barča 008 nadherně promyšlené a rozhodně doplňující. :)

04.06.2017 5 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Nádherné ukončení ještě překrásné pentalogie. Kniha se četla dobře tak jako ostatní ale byla o něco více zajímavější v tom, že jsme netušili koho si Eadlyn vybere na rozdíl od Maxona. Jinak si celou sérii nemůžu vynachválit!

22.05.2017

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Kniha je velmi pěkná, ale moc zdlouhavá. Příběh mi moc neubíneubíhal, autorka natahovala nedúležité části a ty dúležité zkracovala.

23.04.2017 2 z 5