lukas4568 lukas4568 komentáře u knih

Kniha Života Kniha Života Tamara Klusová

Odpad .... knížka od Paní co říká, že "votěhotněla"se potvrzuje slovní zásoba kokršpaněla a přesně takový je výsledek.

27.12.2018 odpad!

Metro 2033 Metro 2033 Dmitry Glukhovsky

Děsivá klaustrofobická story plná neznámých nebezpečí ...ještě teď mě mrazí . Těším se na další díl jen teda chudák Arťom jak to vše vydrží ? :D

03.12.2018 5 z 5

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

Přečteno tak za 10 hodin ten konec byl jak z Holywoodu. Severská atmosféra se dala hltat všude tělesné tekutiny a zápachy a to vše v klastrofobicky laděné story až je mi z toho zle. TOP !!!

12.04.2020 5 z 5

Budoucnost Budoucnost Dmitry Glukhovsky

Nechci nic prozradit byla by to velká škoda . Tuto knížku by si měl přečíst úplně každý je víc aktuální na dnešní dobu než by se na první pohled mohlo zdát. Taky se vám v hlavě pořád přemítají vaše myšlenky na migraci a populační vývoj ? Vystavění a komplexnost společenské filosofie v této knize dává palčivým otázkám dnešní doby novou úroveň , která ji tak zoufale chybí. Bravo ! Dmitriho nejlepší knížka. "Zapomeňte na smrt !"

25.07.2019 5 z 5

Čtyři poutníci Čtyři poutníci Jakub Trpiš

Knihu jsem si moc užil. Není bezchybná nebo dokonalá ,ale propracovaná filosofie dává celé knize neskutečné kouzlo , které se niterně dotkne snad každého kdo má duši a tím vyčnívá nad ostatní. Bravo !

13.09.2018 5 z 5

Metro 2035 Metro 2035 Dmitry Glukhovsky

hh díky za repliku ...taky se mi moc líbí stejně jako celá serie.

Ó...Snílkové se hádají, komu se zdál krásnější sen

06.02.2019 5 z 5

Metro 2034 Metro 2034 Dmitry Glukhovsky

Za mě top , ale až po přečtení třetí knížky ... :D ...

06.02.2019 5 z 5

Reset Reset Amy Tintera

Velice zajímavá kniha se super nápadem. Přečetl jsem ji na dvě posezení milostná zápletka pro mladší publikum :-) naivní a hezké .

17.09.2018 4 z 5

Rebel Rebel Amy Tintera

Pokračování ,které je snad ve všem jiné a lepší než první kniha. Způsob jakým jsou zpracované jednotlivé kapitoly si navždy zapamatuji opravdu mistrovsky přispěl k atmosféře na konci. Nyní bych si nechal líbit film z tohoto univerza .

17.09.2018 5 z 5