Lucy.book Lucy.book komentáře u knih

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Zatím nejlepší kniha z celé série, velmi čtivá a napínavá. Ráda bych doporučila všem čtenářům, kteří ještě autora neznají. Pěkné na celé sérii je, že se v ní promítá pracovní život Eriky, ale i soukromý. Pan Bryndza je skvělý autor a ani tentokrát nezklamal. Do dalších dílů se pustím, co nevidět.

13.05.2021 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Wow… Přečetla jsem za dva dny. Bravurní styl psaní, příběh mě okamžitě vtáhl. Hlavní hrdinka je sympatická, líbilo se mi, jak se vyvíjela. Ve skutečnosti se v knize zase tak moc nestalo, ale autorka prostě umí zaujmout.

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Pěkná, ale i velice smutná kniha. Bylo mi Gumpa i ostatních pesanů moc líto. Příběh se hodí i pro děti a vyprávění psí řečí bylo milé. Ke knize se časem určitě vrátím a doporučila bych ji všem pejskařům.

28.08.2020 5 z 5

Galgad - příběh strážce Země Galgad - příběh strážce Země Ergall (p)

Do košíku padly obě knihy autora. Galgadovi by prospěla hezčí ilustrovaná obálka, jak je u novinky. Protože jinak zapadne. Což je škoda. Příběh se mi velmi líbil. Autor stvořil zajímavý přírodní svět. Jako by člověk pobíhal s hlavním hrdinou v lese. A ty proměny ve zvířata byly super. Po přečtení se nejde ubránit zamyšlení, co všechno musel svět kolem vytrpět. Možná by se dnes strážce hodil. Už se těším na druhou knihu.

13.05.2020 5 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Knihu ocení všichni milovníci zvířat, zvláště pak pejsků. Je to milé a oddechové čtení u kterého se člověk opravdu zasměje. Dokonale popisuje jak psi vše cítí, prožívají a jak jsou lidem oddaní. Příběh pohladí po duši. Dojemné vyprávění psíma očima a filmové zpracování se také moc povedlo.

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Tahle kniha je skvělá. Příběh mě hned vtáhl do děje. Napsáno napínavě a propracované do detailu. Kdo má rád fantasy, tak tohle doporučuji.

13.05.2020 5 z 5

Strážci Země Strážci Země Tomáš Crlík

Tak tahle kniha je super, je prolnuta úžasnou atmosférou. Příběh je pěkně propracovaný a knihu ocení všichni milovníci zvířat. Hlavní hrdina je takový pohodář. Líbilo se mi, sledovat, jak se chová taková postava, když je zatlačena do úzkých.

29.09.2020 5 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Velmi čtivá knížka, moc jsem si ji užila. Krásný příběh z anglického období. Klasika kterou určitě doporučuji.

29.09.2020 5 z 5

Psí slib Psí slib W. Bruce Cameron

Skvělá kniha. Miluji tyhle dojemné zvířecí knihy :) Vřele doporučuji. Příběh krásně plynul a nedal mi pokoj, dokud sem ho nedočetla :)

13.05.2021 5 z 5

Dívka ve věži Dívka ve věži Katherine Arden

První díl mne opravdu ohromil, tak jsem šla do další knihy s velkým očekáváním a to se naštěstí naplnilo :) Skvělá kniha.