lucinkaV lucinkaV komentáře u knih

Herbář aneb Od anděliky k žindavě Herbář aneb Od anděliky k žindavě Jaroslava Bednářová

Tento herbář byl "láska na první pohmat" líbí se mi nažloutlé listy z papíru který není křídový, působí tršičku staře. Líbí se mi nákresy bylin. Přehledné tabulky kdy co sbírat. Různá upozornění, typy i recepty.

28.02.2020 5 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

I když je knížka útlá, skrývá se v ní velký příběh. Sisi je bojovnice, která by si zasloužila mít v knize více stránek pro svůj šťastnější konec. S Vojtou (by) byli dokonalá dvojka :)

28.06.2019 4 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Kniha je plná českého buranizmu...

29.05.2019 3 z 5

Skvělé příběhy, někdy dost nadsazené.

16.07.2018 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Knížka na 2 večery. Skvěle se čte. Každá kapitola se věnuje příběhu jedné ženy. Osudy postav se prolínají. Jednotlivé kapitoly mají otevřené konce, ale i tak jsou v dalších příbězích střípky ze životů žen z ostatních příběhů. V každé kapitole je nějaké překvapení.

07.07.2018 4 z 5

Dobře mi tak Dobře mi tak Radka Třeštíková

Knížku jsem přečetla za pár hodin, čte se velmi dobře. Ze 3/4 je humorná. Hlavní postava je pro mnoho lidí "nestravitelná" ale tak nějak jsem si ho oblíbila. Konec jsem nečekala a nepřála sem mu to ale... Dobře mu tak

10.06.2018 4 z 5