Lucina88 Lucina88 komentáře u knih

Kříž Kříž Ken Bruen

Detektiva Taylora jsem si zamilovala, sice alkoholik, ale boží humor :)

Padlé mučednice Padlé mučednice Ken Bruen

Na rozdíl od jiných jeho knih, trošku slabší.

05.12.2013 4 z 5

Tajné deníky Hitlerova osobního lékaře Tajné deníky Hitlerova osobního lékaře David Irving

Zajímavá kniha, ovšem pro ty, co se o A. H. nezajímají, nudná.

Ubožáci Ubožáci Yiyun Li

Nemohla jsem ji přestat číst. Dost mě zaujaly obyvatelé, který žijí neustále na pokraji smrti. Neví co se bude dít, režim je nelítostný, nemají co jíst...opravdu propracovaný román, ze kterého až mrazí...

Jako bychom dnes zemřít měli Jako bychom dnes zemřít měli Miloš Doležal

Nejsem věřící, ale tohle byl pro mě zdrcující příběh. Příběh muže, který měl svou víru a i v posledních dnech ji neztratil.Nemohla jsem se odpoutat a měla jsem i slzy na krajíčku..
Zrůdnost komunistického režimu nemá obdoby - viz, číhošťský zázrak, struktura výslechů, mučení...
Dodnes nedokážu pochopit, jak se někdo může hlásit k tak nemorální straně jako je KSČM.

Baader Meinhof komplex Baader Meinhof komplex Stefan Aust

Kniha super a film taktéž. Píše dopodrobna o teroristické skupině RAF. Zaujal mě způsob boje a také jejich hrdosti.

05.12.2013 5 z 5

Zabijte je všechny! Zabijte je všechny! Katty Joyce (p)

Kniha mě dost upoutala...ne těmi zvěrstvy, které se děly na bílém obyvatelstvu, ale ta odvaha o tom vůbec napsat. Většinou se píší knihy o utlačování černých. Respekt spisovatelce!

05.12.2013 5 z 5

Sérioví vrazi Sérioví vrazi Maurice Crow

Parádně napsané, dost poutavé životopisy lidí, ve kterých se skrývaly bestie.

Klíč k minulosti Klíč k minulosti Tatiana de Rosnay

Dobře a poutavě psané, líbila se mi napínavost děje.

05.12.2013 4 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Propagovalo se to jako strhující erotický román. Prd erotický, je to romantická slátaninka. Vůbec mě to nezaujalo a přišlo mi to až kýčovité.

05.12.2013 odpad!

Apokalypsa Apokalypsa Mario Giordano

Kniha má dobrý námět, ale přijde mi dost nudná. Vše se protahuje, určité části vůbec nevím do jakého děje zařadit a co si o tom myslet, Na knihu jsem se moc těšila, ale zklamala mě.

05.12.2013 2 z 5

Kriminál Kriminál David Irving

Bomba kniha, dostala mě.

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Excelentní. Do Harryho Holea sem se zamilovala :)) báječná postava. Děj taktéž...

Popravčí Popravčí Chris Carter

Parádní! Autor knihu krásně propracoval. Rozhodně si přečtu další knihy.

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Skvělá kniha. Rozhodně lepší než Ostré předměty. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout - napětí, strach...Faktem je, že jsem se chvílemi dost bála :-D