Lucie846 Lucie846 komentáře u knih

Já už budu hodná Já už budu hodná Clara Weiss

Kniha byla pěkná. Konec zajímavý ale též, jak už tu někdo psal, zkrátila bych ji o něco. Zbytečně moc píše o počasí

08.04.2020 4 z 5

Vyvrhel Vyvrhel Gilly Macmillan

Celkem zajímavá kniha i když sem předvídala jak to dopadne.

06.03.2020 3 z 5

Přečetla sem jedním dechem četlo se to hezky

26.02.2020 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Pěkná kniha napínavý děj

25.02.2020 5 z 5

Dítě z Osvětimi Dítě z Osvětimi Lily Graham

Další silný příběh. Je pěkné,ale že i v této strašné době se stalo něco tak pěkného, že žena otěhotněla a i přes veškerou práci, hlad a bídu atd... se podařilo porodit zdravé miminko

02.10.2023 5 z 5

Žena bez minulosti Žena bez minulosti Dominic Nolan

Po přečtených recenzích sem nevěděla zda číst,ale jsem ráda, že jsem přečetla . Kniha se mě líbila i když mě teda hodně překvapil konec, který pro mě byl celkem smutný.Musí být strašné ztratit paměť a nic si nepamatovat.

02.10.2023 5 z 5

Zblbnout, ale krásně Zblbnout, ale krásně Terezie Braunová

Zpověď autorky o svém životě, která se zamiluje do 14 letého cikánského kluka. Knížka se četla sama akorát mě vadilo že se hodně opakuje jak se schází. Spíš by mě zajímalo, jak to dopadlo ještě dál, po tom co najdou společné bydlení a jak to dopadlo s dětmi které měla nejvic na světě ráda a přesto je opustila.

29.04.2023 3 z 5

Calendar Girl 4 - Říjen, Listopad, Prosinec Calendar Girl 4 - Říjen, Listopad, Prosinec Audrey Carlan

Pěkná série. I když poslední díl jsem věděla jak to dopadne. Takový moc nezazivny předchozí byly daleko lepší

28.12.2020 3 z 5