Lucie846

Hadrový panákHadrový panákDaniel Cole

Super kniha. Další úžasný thriller se skvělým příběhem. Knihu jsem přečetla za chvílí a jsem zvědavá jak dopadne další v pořadí kterou sem hned otevřela

Jeden z násJeden z násShari Lapena

Další její povedená kniha. Čte se hezky. Příběh zajímavý až do konce jsem nevěděla kdo, že byl vrah. Chvíli jsem si myslela ten a pak zas onen a nakonec to byl úplně někdo jiný ????

Nevítaný hostNevítaný hostShari Lapena

Další její super kniha. Čte se úplně samo. Do poslední chvíle jsem netušila kdo že je vrah.

Dětské zoubkyDětské zoubkyZoje Stage

Skvělá kniha. Úžasně napsaná. Četla se jedním dechem. Maminku jsem litovala a holčička by zasloužila na zadek. Doufám že bude 2 díl když byl konec takový otevřený.

Calendar Girl 4 - Říjen, Listopad, ProsinecCalendar Girl 4 - Říjen, Listopad, ProsinecAudrey Carlan

Pěkná série. I když poslední díl jsem věděla jak to dopadne. Takový moc nezazivny předchozí byly daleko lepší

28.12.2020

LíbánkyLíbánkyTina Seskis

Kniha jse mě moc nelíbila. Jen mě zajímalo kam se poděl novomanžel? Konec mě Teda překvapil nečekala jsem to.

16.11.2020

ZmizeláZmizeláGillian Flynn

Knížka se mě líbila. Amy byla pěkná svině úplně jsem koukla co vše dokázala vymyslet

12.10.2020

Já už budu hodnáJá už budu hodnáClara Weiss

Kniha byla pěkná. Konec zajímavý ale též, jak už tu někdo psal, zkrátila bych ji o něco. Zbytečně moc píše o počasí

08.04.2020

Tučné úterýTučné úterýSandra Brown

Knížka byla moc pěkná

06.03.2020

VyvrhelVyvrhelGilly Macmillan

Celkem zajímavá kniha i když sem předvídala jak to dopadne.

06.03.2020

Calendar Girl 1 - Leden, únor, březenCalendar Girl 1 - Leden, únor, březenAudrey Carlan

Přečetla sem jedním dechem četlo se to hezky

26.02.2020

ObhájceObhájceVictor Methos

Fajn kniha ze soudního prostředí napínavý příběh

26.02.2020

Tajemství sídla Craven ManorTajemství sídla Craven ManorDarcy Coates

Kniha se mě líbila, ale duch domů Ashburnu se mě líbil víc

Duch domu AshburnůDuch domu AshburnůDarcy Coates

Pěkná kniha napínavý děj

25.02.2020

Někdo cizí v doměNěkdo cizí v doměShari Lapena

Úžasná kniha