Lucie846 Lucie846 komentáře u knih

Dítě z Osvětimi Dítě z Osvětimi Lily Graham

Další silný příběh. Je pěkné,ale že i v této strašné době se stalo něco tak pěkného, že žena otěhotněla a i přes veškerou práci, hlad a bídu atd... se podařilo porodit zdravé miminko

Dalších 365 dní Dalších 365 dní Blanka Lipińska

Poslední díl byl též moc pěkný. Narozdíl od filmu víte jak to dopadlo. Film byl neukončený.

Ten den Ten den Blanka Lipińska

Tato série nemá chybu i když jsou dějově trochu jiné než filmy, ale to mě vůbec nevadilo.

365 dní 365 dní Blanka Lipińska

Kniha byla super. Je pravda, že od filmu se liší, ale jsem ráda, že jsem přečetla. Takové oddechové.

Má sestra je sériový vrah Má sestra je sériový vrah Oyinkan Braithwaite

Tato kniha se mě moc nelíbila. Myslím si že to nemá nic společného s detektivkou.

02.10.2023 1 z 5

Žena bez minulosti Žena bez minulosti Dominic Nolan

Po přečtených recenzích sem nevěděla zda číst,ale jsem ráda, že jsem přečetla . Kniha se mě líbila i když mě teda hodně překvapil konec, který pro mě byl celkem smutný.Musí být strašné ztratit paměť a nic si nepamatovat.

Růžový víkend Růžový víkend Sandra Brown

Jednoduchá romantická jednohubka. Přečteno za pár hodin.

Lži se mnou Lži se mnou Sabine Durrant

Kniha se mě moc nelíbila. Párkrát sem uvažovala že odložím ,ale nerada odkladam knihy když už se do ní dám tak si říkám, že musím dočíst. A jsem ráda že jsem to neudělala konec knihy mě neskutečně překvapil.

25.05.2023 2 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Úžasná kniha. perfektní příběh.

Porodní sestra z Osvětimi Porodní sestra z Osvětimi Magda Knedler

Zajímavá kniha na toto téma. I když toto ovšem byl mazec co dělali s nevinnými miminy. Knížka se četla celkem těžko to přeškakování v ději a celý ten obsah. Každému kdo se mě ptal jaká je tak jsem řekla ať si to přečte až bude mít děti. Pro mě to byl mazec.

29.04.2023 4 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Darcy opět nezklamala její knihy se čtou jednim dechem. Další skvělá kniha o duchach napínavé a moc čtivé i když sem se nebála,ale to se nebojím u žádného hororu. Na vlastní zkušenost bych ale nechtěla zažít.

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Pěkná romantická kniha u které jsem se i zasmála.

Zblbnout, ale krásně Zblbnout, ale krásně Terezie Braunová

Zpověď autorky o svém životě, která se zamiluje do 14 letého cikánského kluka. Knížka se četla sama akorát mě vadilo že se hodně opakuje jak se schází. Spíš by mě zajímalo, jak to dopadlo ještě dál, po tom co najdou společné bydlení a jak to dopadlo s dětmi které měla nejvic na světě ráda a přesto je opustila.

29.04.2023 3 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Super kniha. Další úžasný thriller se skvělým příběhem. Knihu jsem přečetla za chvílí a jsem zvědavá jak dopadne další v pořadí kterou sem hned otevřela

21.03.2021 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Další její povedená kniha. Čte se hezky. Příběh zajímavý až do konce jsem nevěděla kdo, že byl vrah. Chvíli jsem si myslela ten a pak zas onen a nakonec to byl úplně někdo jiný ????

08.03.2021 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Další její super kniha. Čte se úplně samo. Do poslední chvíle jsem netušila kdo že je vrah.

07.02.2021 5 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Skvělá kniha. Úžasně napsaná. Četla se jedním dechem. Maminku jsem litovala a holčička by zasloužila na zadek. Doufám že bude 2 díl když byl konec takový otevřený.

19.01.2021 5 z 5

Calendar Girl 4 - Říjen, Listopad, Prosinec Calendar Girl 4 - Říjen, Listopad, Prosinec Audrey Carlan

Pěkná série. I když poslední díl jsem věděla jak to dopadne. Takový moc nezazivny předchozí byly daleko lepší

28.12.2020 3 z 5

Líbánky Líbánky Tina Seskis

Kniha jse mě moc nelíbila. Jen mě zajímalo kam se poděl novomanžel? Konec mě Teda překvapil nečekala jsem to.

16.11.2020 2 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Knížka se mě líbila. Amy byla pěkná svině úplně jsem koukla co vše dokázala vymyslet

12.10.2020 5 z 5