Lubor123 Lubor123 komentáře u knih

Forrest Gump Forrest Gump Winston Groom

Myslím si, že se moc nedá srovnat kniha s filmem. Líbí se mi obé, tvůrci se překonali. Dávám palec nahoru.

28.05.2014 5 z 5

Tulák po hvězdách Tulák po hvězdách Jack London

Když jsem to četl tak jsem nevěřil jak se dokáže vymanit ze svého fyzického utrpení a vnímat své astrální tělo. Kolikrát jsem to zkoušel
, umrtvit palec u nohy pak druhý , celou nohu, druhou , ruce. Nejde mi to, ale kniha je boží.

22.05.2014 5 z 5

Fantastická cesta II – Místo určení: Mozek Fantastická cesta II – Místo určení: Mozek Isaac Asimov

Nejprve jsem viděl film, kolem roku 1973, byl to úžasný zážitek. Nedávno jsem opět shlédnul tento snímek, opět se mi líbil. Tak jsem si nakonec díky Databází knih koupil knihu. Začal jsem si číst a opět skvělé. Dávám pět palců.

21.05.2014 5 z 5

Jistě, pane ministře 1 Jistě, pane ministře 1 Jonathan Lynn

Skvělá kniha, za černým humorem se skrývá holá skutečnost.

21.05.2014

Měsíční prach Měsíční prach Arthur Charles Clarke

Zajímavá jízda - v prachu. Autor se snaží děj šponovat do poslední minuty.

19.05.2014

Robinzoni z Kronborgu Robinzoni z Kronborgu František Běhounek

Jeto kniha , která kluky vtahuje do děje. Když jsem tu knihu četl, člověk zapomene na vnější svět na problémy kolem něj a čte a čte.

18.05.2014

Mravenci Mravenci Bernard Werber

Kniha se ke mě dostala úplnou náhodou, ani jsem neměl moc zájem si knihu přečíst. Nakonec jsem ji otevřel a četl. Musím přiznat, že jsem koukal jak vyoraná myš. Když jsem začal pomalu chápat základní komunikaci mravenců, tak jsem musel své poznatky sdělit i svým kamarádům. Skvělá kniha

16.05.2014 5 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Saturnina miluji, pořídil jsem si ho nakonec jako audio knihu. Téměř každý den si ji pouštím k usínání.

15.05.2014 5 z 5

Zločin a trest Zločin a trest Fjodor Michajlovič Dostojevskij

Kniha je velmi působivá, když jsem ji četl bylo mi fyzicky špatně, Je skvělá, ale již ji znovu číst nebudu,

15.05.2014 5 z 5

Cityboy Cityboy Geraint Anderson

Velmi tvrdý a nekonečné nahotě napsaný příběh. Nejhorší na celé situaci je, že to bohužel odpovídá realitě.

15.05.2014 3 z 5

Malevil Malevil Robert Merle

Když jsem Malevil na konci 70 let četl poprvé tak jsem ani nespal, musel jsem tu knihu dočíst. Nedávno jsem si ji opět koupi a přečetl , dojem zůstal silný. Malevil je neskutečně čtiví.

14.05.2014 5 z 5

Zápas s nebem (1. - 3. díl) Zápas s nebem (1. - 3. díl) J. M. Troska (p)

Je napínavá a velmi čtivá.

27.11.2013 5 z 5

Neviditelná armáda Neviditelná armáda J. M. Troska (p)

Je tomu asi tři neděle co jsem si pře bazar pořídil od Trosky jeho napsané knihy. Je velmi úsměvné si opět tyto knihy přečíst po mnoha letech.

13.11.2013

Rozkazy z éteru Rozkazy z éteru J. M. Troska (p)

Alespoň v knížkách je spravedlnost

31.10.2013 5 z 5

Nemova říše Nemova říše J. M. Troska (p)

Vrátíl jsem se do klukovských let

28.10.2013