Listonožka Listonožka komentáře u knih

Pasažier 23 Pasažier 23 Sebastian Fitzek

Recenze na tohoto autora se mi natolik líbily, že jsem si od něj objednala rovnou 3 knihy zaráz :-) A byla to skvělá volba. Konec této knihy mě úplně dostal. Za mě top a velmi silný námět.

Sedm smrtí Evelyn Hardcastlové Sedm smrtí Evelyn Hardcastlové Stuart Turton

Naprosto neotřelý námět. Ze začátku jsem si postavy musela psát, abych se zorientovala. Zvraty, spojenectví, láska a ještě napínavý propletenec. Super kniha!

Terapie Terapie Sebastian Fitzek

Tenhle děj neměl chybu. Napětí až do konce.

03.11.2020 5 z 5

Příjemná oddechovka. Stylem psaní ideální pro teenagery. Jsem nepolíbená knihami ságy Stmívání, viděla jsem jen útržky prvního filmu a tak nějak mi to připadalo podobné.

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Zajímavě pojatý děj, jednu dobu jsem nevěděla, zda stát na straně matky nebo dcery. Soucítila jsem s oběma. Konec mi přišel trochu nešťastně pojatý, možná jsem ho nepochopila správně? Je šance na záchranu malé Hanny?

Mráz Mráz Bernard Minier

Napínavost, která mi svým dávkováním vyhovuje. Autor zjevně potřeboval vykreslit příběhy postav co nejdetailněji, aby odvedl pozornost od vraha. Myslím, že kniha by mohla být i o 200 stran tenší. Ale děj rychle plynul, četla se dobře.

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Kniha se perfektně četla. Vrah mi dlouho unikal. Určitě přečtu ještě další knihy od tohoto autora.