Lindulinek Lindulinek komentáře u knih

Šmírák Šmírák Charlotte Link

Kniha se dobře četla. Zápletka zajímavá, ale dle mého ne žádný "wow" efekt, jako u některých jiných detektivek. Každopádně knihu hodnotím 4* a nelituji, že jsem ji přečetla.

11.05.2014 4 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Kniha po obsahové stránce super, zápletka bezvadná a závěrečné vysvětlení nemá chybu. Jednu hvězdičku odebírám za hlavního hrdinu, na kterého si nemohu zatím zvyknout a jehož chování a povaha mi vadí :-)

14.03.2014 4 z 5

Poslední díl jsem přečetla spíše z donucení. Rychlejší by bylo kouknout na film. Kniha psaná dobře, ale pro mě nezajímavé téma. První díl byl pecka, ale další dva už pro mě měly moc složitý děj.

04.02.2014 3 z 5

Sestra Sestra Rosamund Lupton

Skvěle napsaná kniha a odhalení vraha dle mého překvapivé. Všem, kdo má rád kvalitní detektivky, doporučuji.

05.01.2014 5 z 5

Nechtěj nic vědět Nechtěj nic vědět Lisa Jackson

Skvěle napsaná kniha. Jen některé kapitoly byly hodně dlouhé a popisné na můj vkus. Ale rozuzlení na posledních pár stranách fantastické! Kniha se mi moc líbila.

31.12.2013 5 z 5

Jumaroro Jumaroro Sylva Lauerová

Zajímavá kniha. Fantastické popsání děje i okolí. Závěr mi vzal dech.

01.11.2013 4 z 5

Špaček v porcelánu Aneb etiketa, vole! Špaček v porcelánu Aneb etiketa, vole! Ladislav Špaček

Zábavnou formou vysvětlena pravidla etikety. Mohlo by zaujmout i mladší generaci, které tato pravidla už mnoho neříkají. Doporučuji rodičům.

10.09.2013 3 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Skvěle napsaná kniha. Nemohla jsem se odtrhnout. Těším se na Svědkyni ohně a Paganiniho smlouvu.

10.09.2013 5 z 5

Těla na prodej Těla na prodej Martina Cole

Dobře napsaná kniha, stojí za přečtení, některé pasáže jsou bohužel stejně natahované jako u Maniaka.

10.09.2013 3 z 5