Špaček v porcelánu Aneb etiketa, vole!

Špaček v porcelánu Aneb etiketa, vole! https://www.databazeknih.cz/img/books/75_/75246/spacek-v-porcelanu-aneb-etiketa-vole-75246.jpg 4 11 3

Univerzální rádce pro děti a mládež: v knize najdete vše, co potřebujete, abyste elegantně a s přehledem zvládli každodenní i výjimečné situace. Vtipná knížka odborníka na slušné chování s množstvím názorných ilustrací. Předcházet netaktnostem a trapným situacím je lepší, než je později napravovat. Naše chování je ta nejlepší prezentace a tato kniha je právě o tom, jak se zachovat v každodenních situacích, ale i při slavnostních příležitostech. Dobré vychování je dnes opět žádané a nepostradatelné pro každého, kdo chce být úspěšný!... celý text

eva1686
25.12.2020 4 z 5

Velmi jednoduše a vtipně vysvětlená etiketa. Knížka se dobře četla a dozvěděla jsem se několik zajímavých věcí.

heliiinka
03.11.2018 4 z 5

Taková rychlovka na dvě odpoledne. Hezky vysvětleny základní věci, pro mladší čtenáře se to určitě hodí. Je to přiměřeně vtipná oddychovka a fain obrázky.

Lindulinek
10.09.2013 3 z 5

Zábavnou formou vysvětlena pravidla etikety. Mohlo by zaujmout i mladší generaci, které tato pravidla už mnoho neříkají. Doporučuji rodičům.