Liliana2006 Liliana2006 komentáře u knih

Radosti zimy Radosti zimy Jeff Kinney (p)

Taková jeho jedna z průměrných knih...

28.12.2018 4 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Skvělá kniha

12.12.2018 5 z 5

Žádná sláva... Opravdu mega fantas magory možná by byla lepší původní knihy každopádně se scénáři nemám naprosto žádný problém. Jinak k samotnému obsahu knihy když neberu v potaz hlavní obálku a to že se to četlo proště blbě, kniha mě ihned od začátku nikterak nezaujala námět jsem z ní nepochopila nesmyslný začátek i konec každopádně by se s otřesným vypravováním dalo ještě pokračovat a tak jsem ráda že to nemá 1000 stran i když delší knihy mám radši. Autorka vlastně jen popisuje ty zvířata a o hlavních hrdinech jsou tam pouze v některých pasážích jen a pouze zmínky. Nevím proč tohle někdo vydal, dobře beru to ale za mě určitě napsala lepší a zrovna tato kniha se jí opravdu hodně nepovedla...

10.12.2018 1 z 5

Zámek přízraků Zámek přízraků Thomas Brezina

Naprosto famozní příběh zápletka i dokončení !!!

24.08.2018 5 z 5

Vadí nevadí Vadí nevadí Jacqueline Wilson

Kniha byla OK akorát mi příjde že autorka opakovaně ve všech svých knihách píše o opuštěných dětech nebo žijícími jenom s jendním z rodičů. To je opravdu smutné téma a navíc tato kniha byla na to extra vysazená...
Je to velmi smutné ale je to o to smutnější když víte že existují opravdu děti bez rodičů nebo žijícími jen s jedním at už je to z jakéhokoli důvodu. Rozvodu či umrtí :(
Jinak zpět ke knížce byla moc hezká ale v některých pasážích často smutná a hodna k zamyšlení.Takže pro všechny dost doporučuji.
Je to asi podle mě nejlepší kniha autorky.

21.08.2018 5 z 5

Dvojčata v průšvihu Dvojčata v průšvihu Jacqueline Wilson

no, tahle kniha byla poměrně slabá tak bych asi volila 3,5 hvězdičky...

21.08.2018 4 z 5

Démon ticha Démon ticha Thomas Brezina

Dost dobrá kniha

17.08.2018 4 z 5

Půlnoční slavnost Půlnoční slavnost Thomas Brezina

Dost hezká kniha a určitě bych to doporučila přečíst i těm kteří moc v životě moc nečtou protože je opravdu lehká na pochopení na přečtení a má i málo stránek.

Strašná škola a hrozní učitelé Strašná škola a hrozní učitelé Vladimíra Krejčí

Tato kniha mě určitě zaujala hlavně obálkou. Myslím si že jsem se zbytečně unáhlila. Jenom na obálce bych dala jednu hvězdu ale za obsah celkově si kniha zasloužila tak dvě a půl hvězdičky opravdu nebyla nijak zvlášť poučná a zábavná.

12.07.2018 3 z 5

Doupě nestvůry Doupě nestvůry Robert Lawrence Stine

Tohle byla jedna z těch slabších knih ale byla také dost dobrá. Rozhodně bych ale určitě pozměnila konec ale to už necháme na autorovi je to přece jeho kniha tak co ?
Ale dost se mi líbila prostě on nezklame !!!

12.07.2018 4 z 5

Domů ze slunečných stepí Domů ze slunečných stepí Uri Orlev (p)

Jeho další kniha ve mně vzbudila vysoký respekt a chápání. Opravdu ty podmínky za války byly hrozné a každý by si tuto poučnou a naučnou literaturu měl jednou přečíst.

12.07.2018 5 z 5

Úsměv prosím... příchází zlo! Úsměv prosím... příchází zlo! Robert Lawrence Stine

Tak doslova Tady bych si klidně k této knize dovolila napsat i esei. Tahle kniha je jednou z nejlepších knih které tento legendární autor napsal. Opravdu mě zaujal námět i grafické zpracování této knihy. Nechybělo tam ani kapku toho děsivého pocitu který prožíváte když knihu držíte v rukou. Bylo toho mnohem víc i obsah knihy Bylo náramně krásný četla se sama a za jeden večer to máte přečtené. Takže určitě Doporučuji určitě Neváhejte a tuhle knihu si přečtěte půjčte z knihovny nebo kupte ;)

12.07.2018 5 z 5

Duch za oponou Duch za oponou Dori Hillestad Butler

Prostě větší čtenáře to už tak nezaujme

Duch za oponou Duch za oponou Dori Hillestad Butler

Tady bych se zmínila asi jen u toho že je to opravdu knížka pro takové ty mladší čtenáře tipuji tak na osm až devět let.

Zločin na železnici Zločin na železnici Enid Blyton

Zajímavá kniha ale opravdu po jedné cestě autem přečtena.

Půlnoční slavnost Půlnoční slavnost Thomas Brezina

Krásná kniha...

10.07.2018 4 z 5

Půlnoční přízrak Půlnoční přízrak Robert Lawrence Stine

Super kniha !!!l

25.06.2018 5 z 5

Hororland Hororland Robert Lawrence Stine

Naprosto skvostná kniha tento autor je prostě rarita !!!

07.06.2018 5 z 5

Protivné breberky Protivné breberky Nick Arnold

Dobrá kniha...

31.05.2018 5 z 5

Drsná doba kamenná Drsná doba kamenná Terry Deary

Opravdu dobrá kniha, dost se mi líbila ale už ke konci. Ta první půlka knihy byla taková jak bych to napsala taková neučesaná. Jinak ale docela poučné a koho zajímají dějiny tak je pro něj tato kniha jako stvořená.

29.05.2018 4 z 5