Duch za oponou

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kaz není obyčejný kluk, je to duch. Klárka zas není obyčejná holka – na rozdíl od ostatních lidí totiž dokáže vidět duchy. Jejich detektivní kancelář je proto jako stvořená pro řešení zapeklitých záhad! Třetí případ je zavede do Klárčiny školy, kde začal nácvik divadelního představení. Během zkoušek se začaly ozývat divné zvuky a povídá se, že někdo prý dokonce viděl ducha. Kaz se nemůže dočkat, až celou školu prohledají. Co když je to někdo z jeho ztracené rodiny, po které zatím bez úspěchu pátrají?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/358588/duch-za-oponou-9Nm-358588.jpeg 4.719
Série

Strašidelná knihovna 3.

Žánr
Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Fragment (ČR)
Orig. název

Ghost backstage

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Duch za oponou

Přidat komentář
Liliana2006
12.07.2018

Prostě větší čtenáře to už tak nezaujme

Liliana2006
12.07.2018

Tady bych se zmínila asi jen u toho že je to opravdu knížka pro takové ty mladší čtenáře tipuji tak na osm až devět let.


agatha2
04.04.2018

Již třetí díl série a opět moc povedený. Vždy když knihu dcerka donese z knihovny, přečtu si ji i já. Je milá, vtipná, námět kamarádství lidské holčičky, která dokáže vidět duchy a opuštěného malého ducha, který hledá svou ztracenou rodinu je neotřelý a pro děti určitě atraktivní.

pipa36
25.01.2018

Knihu jsem koupila synovi - má tyto knížky rád, protože pro dítě je tam od všeho trochu - záhada, napětí i humor. V tomto dílu Kaz se svojí kamarádkou Klárkou (pevňačkou) dále pátrá po své duchrodině, a současně řeší záhadu ducha v Klárčině škole. Kniha se nám líbila, takže dávám plný počet hvězd.