LidkaDino LidkaDino komentáře u knih

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Dávám o jednu hvězdu méně, protože na napínavost prvního dílu nemá. Ale bylo to velice zajímavé, do poslední chvíle se nevědělo, jak to s nimi na sídle vlastně je.

14.08.2021 4 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Teda jako nedělám to, ale v noci, při čtení, jsem se strachy koukla na konec knížky, jestli to hrdinka s kocourem přežijí. Fakt napínavé!
A potom jsem si pustila audioknihu Harryho Pottera, abych mohla usnout
Čtivá knížka, přečtena za jednu noc na dovolené a v autobuse cestou domů.

04.08.2021 5 z 5

Ready Player One - Hra začíná Ready Player One - Hra začíná Ernest Cline

Skvělá kniha!!! Zatím jsem přečetla 2x (pokaždé během 2 dnů, pomaleji to nejde :-) ) Ale jeden kamarád mi poradil, ať si poslechnu audioknihu kvůli písničkám a zvukům her, které v knize jsou a neprohloupila jsem! Sice pán který knihu čte má hrozně uspávací hlas, ale za ty zvuky a písničky to stálo!!!

28.03.2018

Zámožná žena Zámožná žena Barbara Taylor Bradford

Román získal úspěch a upoutal zájem čtenářů v mnoha zemích neobyčejným životním příběhem Emy Harteové - obdivuhodné, nezdolné a temperamentní ženy, která svou vůlí a odvahou dokázala od základů změnit předurčenost vlastního života a překonat předsudky okolí. V mládí sloužila v domě bohaté aristokratické rodiny Fairleyových, jejíž členové jí různým způsobem nesmírně ublížili. Ema se však nezalekla svého pohnutého osudu a emancipovaně vykročila za svým velkým snem. Osamostatnila se a díky svému mimořádnému talentu vytvořila za padesát let neobyčejně bouřlivého života obrovské obchodní království. Její početná rodina, její přátelé a teké soupeři a nepřátelé, ti všichni jsou protagonisty bohatě rozvětveného vyprávění, které začíná deset let před první světovou válkou a končí v roce 1968. Zámožná žena určitě zaujme každého milovníka velkých rodinných ság.

07.02.2018

Spřízněné duše Spřízněné duše John Marrs

Super kniha!! Přečteno všech 472 stran jedním dechem za VÍKEND - nedalo se od ní odtrhnout, pěkně napínavá. Rozděleno do více zajímavých příběhů a každý nakonec dopadne úplně jinak, než se na první pohled zdá...Rozhodně doporučuji ;-)

22.01.2018 5 z 5

Oplatková Markéta Oplatková Markéta Rudolf Lukeš

Kniha se mi moc líbila, opravdu jako bych se procházela Karlovými Vary :-) a k tomu dojmu dopomáhají i krásné ilustrace. Kniha je pro samostatné čtení pro děti od třetí třídy (jsou tam moc malá písmenka), ale jako pohádky před spaním čtené rodiči či prarodiči je akorát.

28.11.2017 5 z 5