lenylee lenylee komentáře u knih

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Asi před rokem jsem četla knihu Poslední paní Parrishová a musím říci, že jsem si Pomocnici tolik neužila, jelikož jsou si knihy hodně podobně. Ale určitě dobře napsaný, napínavý thriller. Ale doporučila bych si nejdříve přečíst Poslední paní Parrishová. Za mě o něco lepší.

21.01.2024 4 z 5

Každý z mé rodiny někoho zabil Každý z mé rodiny někoho zabil Benjamin Stevenson

Tak toto za mne byla moje nejdéle čtená kniha. Ani nevím proč jsem jí pořád dávala šanci a prokousávala se kapitolu po kapitole. Tolikrát jsem ji odložila, přečetla 5 jiných knih a zas se o kapitolu posunula dál. Styl je zajímavý. Autor Vám vlastně v průběhu knihy řekne kdo to nebyl nebo naopak co se stane na konci atd.. Při vyprávění děje, často dělá vsuvky popisu nebo jeho myšlenky. Popravdě do 220 stránky to bylo číst utrpení. Vůbec mne to nechytlo. Konečně od nějaké 220 stránky do konce se to rozjelo a konečně to začalo být čtivé a zajímavá, to jsem to pak dočetla najednou. Tato knížka mi teda dala zabrat.

10.07.2023 3 z 5

Dům na Riviéře Dům na Riviéře Natasha Lester

Moje již třetí kniha od autorky. Jako vždy mne moc bavila, dobře se četla a člověk čeká co odhalí. Jediné mínus za mne je, že všechny autorčiny knihy jsou vlastně stejné, děj je dost předvídatelný, opakující se a člověk už ví co ho čeká a to trošku kazí očekávání co bude dál.

09.06.2023 5 z 5

Sedm manželů Evelyn Hugo Sedm manželů Evelyn Hugo Taylor Jenkins Reid

Kniha mne od první strany neuvěřitelně chytla a nemohla jsem přestat dokud jsem ji nepřečetla. Až mne mrzí, že Evelyn Hugo nebyla skutečná herečka. Nad každým filmem, který je v knize popsán jsem si řekla, tak na to bych se chtěla podívat nebo to by mne zajímalo jak by ten film vypadal. Moc příjemné čtení.

22.04.2023 5 z 5

Knihkupectví na Riverside Drive Knihkupectví na Riverside Drive Frida Skybäck

Příjemná oddechovka z prostředí knihkupectví. Narazila jsem na ni na doporučení po tom co jsem přečetla Poslední knihkupectví a měla jsem chuť na něco podobného, nenáročného a odpočinkového.

19.02.2023 4 z 5

Poslední knihkupectví Poslední knihkupectví Madeline Martin

Milá a odpočinková knížka na večer. Postavy jsou příjemné, vtipné. Příběh mi hodně připomínal knížku Poslední knihkupectví.

08.02.2023 5 z 5

Židovské jesle Židovské jesle Elle Van Rijn

Velmi pěkně sepsaná skutečná událost. Stále více a více obdivuji obětavé činy lidí, kteří v té době i za cenu vlastního života pomáhali druhým. Příběh se četl velmi dobře, člověka nepustí, pořád doufá, že zachránil co nejvíce děti. Malinko mi přišel “chudý” na emoce. Bylo to takové trochu chladné

05.01.2023 5 z 5

Strašení v Rookwardu Strašení v Rookwardu Darcy Coates

Přečteno po cestě domu. Za mne rychlovka, která neurazí, ale ze série mne bavila nejméně

12.04.2022 3 z 5

Esterčini otcové Esterčini otcové Hana Radulić

Dlouho se mne takovýto příběh nedotkl jako tento.

18.01.2022 5 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Přečetla jsem za dva večery. Díl od dílu lepší a lepší. Super děj, člověk čeká a vymýšlí co bude dál. Trošku jsem se zamotala v těch jménech v jednu chvíli, ale to asi tím jak jsem hltala další a další stránky.

08.11.2021 5 z 5

Převorství u pomerančovníku Převorství u pomerančovníku Samantha Shannon

Pribeh me moc zaujal a bavil. Dej detailne propracovan a vysvetlen. Draci a magie je super kombinace. Bohuzel, na to jak cela kniha byla dlouhá a mistama nekonecna je konec strasne uspechany, nedotazeny a pusobi na me dojmem -hlavne aby to uz skoncilo.

10.08.2020 4 z 5

Nyxia povstává Nyxia povstává Scott Reintgen

Tento dil mi prisel asi nejslabsi. Dej se mistama dosti tahl, opakoval. Konec dosti predvidatelny a uvítala bych mozna vice se rozepsat o udalostech po navratu na Zem, nez o ceste na lodi. Promladsi ctenare doporucuji.

12.06.2020 4 z 5