LenkaNovotna32 LenkaNovotna32 komentáře u knih

Nebezpečná touha Nebezpečná touha Marcy Jell

Tato kniha bola velmi priemerná,dej by bol celkom v poriadku, malo to aky taky koncept ale malo to slabe povahy, malo rozvynuty charakter, predvídateľnost, ako takych hlúpych policajtov som snad nezažila a ten porod v potravinách bol v skutku nadčasový, do minuty mala dieta na hrudi, to vazne !?? ... A co mi najviac vadi na style pisania pani autorky je ze skoro v kazdej knihe ma rasistické poznamky!!! Ukazuje sa len jej slaby charakter a to ze nema velku slovnú zásobu.

09.01.2024 1 z 5

Přitažlivost mezi námi Přitažlivost mezi námi Brittainy C. Cherry

Nebolo to zle, citalo sa dobre. Je to taka pohodova kniha, ktora neprekvapí, len mi to prislo vsetko neake smutne. Ocakavala by som viac humoru, viac iskrenia medzi hl. postavami. Len ta obalka sa k tomu vobec nehodi, dej knihy je o niecom uplne inom, nechyba tam laska, úprimnosť, odpustenie... Sladarna jak prase

09.01.2024 3 z 5

Hudson Hudson Laurelin Paige

Niekedy si hovorím, preco si to robim?! Su knihy ktore vas pohladila po dusi. No su knihy ktore cloveka oberaju o cas, kazia oci a ostava po nich trpka chuť v ustach. Tak tako seria bola sialena, doslova.Nerealna a straaasne dlho psychologický opisovana. Autorka chce poukázať ze aj takí ľudia sa dokazu uzdraviť a najst k sebe cestu, ze laska a porozumenie vyrieši vsetko aj pošahanu myseľ, aj manipulátora ktory ničí zivoty naokolo, len aby si urobil dobre, lebo to nutkanie je silnejšie nez on,chory to clovek... Az kym neuvidí ju!!! Bábiku s veľkými kozami ktora mu obrati život na ruby. To niiic ze je totalne švihnutá, nevadi ze ma zákaz priblíženia sa,ze je ne nevyrovná a v kuse labilna. Nieco sa pokasle a hned uteka od problemu, place a v hlave ma totalny guľáš. Je to proste ta pravá. Tato kniha dosiahla to ze si davam pokoj od citania minimalne na týždeň, neodporucam slabsim povaham, nie koly pribehu a opisu. To by celkom slo. Ale koly tym myšlienkovým pochodom!!!

30.12.2023 2 z 5

Haka za lilii Haka za lilii M. K. Hardy

Knihu som si uzila,je to oddychové čítanie. Boze moj ale takeho Alexa by som chcela aspon stretnúť(nie to mat domaa!!) ,bol nieco ako Jason Momoa len vecsi, kedy to bolo viac rozpísané, viac popísaných situácii,miest aby sa clovek vedel vcítiť do pribehu bolo by to dokonale. To tam chybalo, rozvynut to trochu,zmenit neake miesta... Inak Lili mi bolo veľmi ľúto (a to som dost nad vecou) neviem si predstaviť taky život, klobuk dole pred ňou, mala guráž, odvahu. Noo a najviac sa mi pacil pribeh o mauroch, o hake. Bolo to velmi zaujimave, len ten koniec!!! To vazne?

23.12.2023 3 z 5

Placebo Ja Placebo Ja Baja Dolce

Autorka ma tu tendenciu na konci príbehu ohúriť citatela, tak isto ako aj v knihe Habibi tak aj v tejto serii. Cita sa to celkom dobre, ma ten spravny styl pisania, dost fandím nasim spisovatelkam a drzim im palce. ALE ked niekto použije vyraz ze sa zmenil o 360 stupňov, lebo tym chce vyjadriť kompletnu zmenu v živote. Tak je to u mna clovek ktory nerozmýšľa. Ved kruh ma 360 stupňov!!!!! Teda sme tam kde sme začali!!!!! Zdá sa, že číselné vyjadrenia nie sú silnou stránkou pani autorky. Boli tam dost casto opakujuce sa frázy a slabší pribeh, miestami som mi isla Ema na nervy, prisla mi strasne nedospelá, uplakana, vyplasena zo života a všetkého co obnasa, aj ked bereim ze mala tazku minulosť.. . Chris bol zase top, sexi, bohaty, krasny, dost prepnuty aby sme si ho hned zamilovali, sexualne skuseny.... No co vam poviem sen kazdej zeny.

14.12.2023 2 z 5

Remy Remy Katy Evans

Haha strasne rada mam tuto seriu, Remy je sexi, úžasný, krasny, silny a mudry, tak trochu na hlavu ale kazda by ho chcela mat doma(v posteli)... Brooke na druhej strane mi vobec nesedela, boze ved ona bola v kuse nadrzana!!!! V kuse mala mokre nohavicky a stale dookola prahla po sexe... Ako keby mala o koliesko menej, ziadne ambície, ziadne konicky dokonca ani spravny nazor. ALE aj tak som ich milovala cely cas, od začiatku az po koniec. Kniha si zaslúži velku pochvalu, vtiahne vas a nepusti. Budete chcieť byt Brooke, lebo ktora zena by nechcela byt taaak strasne milovana a chranena, takym sexosom akym bol Remy. Top

24.10.2023 4 z 5

Grace, moje spása Grace, moje spása Melanie Moreland

Nebolo to ono, myslim si ze jedna s tych slabších knih od autorky. Dejova linka sa tahala a tahala a bolo to take ne mastné ne slane.

15.10.2023 1 z 5

Stůj při mně Stůj při mně Marcy Jell

Nechem nikoho uraziť ale citala som od autorky vsetky knihy, a ani jedna ma nenadchla, pribehy su strasne predvídateľné, slabe a zle popisované ako keby to pisala stredoskolacka ktora nema skoro nic prežite, velmi amatérske , chyba tomu neaka vecsia zápletka v každej knihe v podstate to iste, namakany samec a chuderka ktoru je potrebné zachrániť. Po precitani knihy boss som tomu davala nadej ze mozno sa to zlepší ale je mi to luto, som totalne sklamana, pani spisovatelka potrebuje este vela co to prečítať aby bola aspon dobra.

12.09.2023 1 z 5

Šéf môjho šéfa Šéf môjho šéfa Michaela Zamari (p)

Tak som to konečne docitala, cely cas cakam kedy sa zacne neaky pribeh, neake nieco! To co toto bolo? Velmi slaba kniha, strasne fandím Slovenským spisovateľkam, ale niektore na to fakt nemaju. Celkom dobry namet ale je potrebny talent aby s toho bola dobra kniha, hlavny hrdina je nadherny, bohaty, vybaveny ale sladky jak macko Pu! Nic sa o nom nedozvieme, ona za píska, on poskoci. No a hlavna hrdinka je zena ktora nevie co chce, nelogicky uponahlana. Je vela knih s touto tematikou ktoré su fakt dobre a stoja za to si ich prečítať. Ale tato kniha je tak absurdná az je to pre mna len jedno velke sklamanie.

06.09.2023 1 z 5

Letný návrh Letný návrh Vi Keeland

Od začiatku to bolo dost dobre, cita sa to samo. Poznate to ked si uvedomíte ze nieco po polnoci lebo ste chceli len dočítať kapitolu. Ale postupne sa s toho stava brak. Dej sa strasne natahuje a zbytočne. Koniec bol celkom dobry.

24.08.2023 1 z 5

Osudový dopis Osudový dopis Vi Keeland

Pribeh je celkom pekny, clovek sa pri tejto knihe ne zapotil, zidne zaporne postavy, ziaden rusivy moment, je to sladka rozprávka. No chybal mi aspon neaky humor, neake spickovanie alebo sialene sceny. ked uz dej bol ako z cukrarne. Hniha ktoru zhlnete ale neaky velky dojem nezanecha. Jedine takeho Sebastiana by chcela mat doma kazda zena.

24.08.2023 2 z 5

Můj klenot Můj klenot Lauren Blakely

Nic extra od tejto knihy neočakávajte. Je to ale vtipny pohlad muza, neuste mysliaci na sex. Na trhu je milion lepsich knih.

26.07.2023 1 z 5

Pěšec Pěšec Skye Warren

Mohla to byť tak dobra kniha, keby sa autorka viac posnazila. Velmi dobry námet. Zaujimavy, na začiatku to clovek hlta. Ale postupom casu niktore pasáže boli tak naivne a detinské az si pomyslím ze za toto som dala peniaze?! Hlava mi to nebere.

18.07.2023 2 z 5

Konflikt Konflikt Michaela Brnková

Dobre, dosť dobre na to aby si to clovek precital. Bolo tam všetko. Humor, napetie, sex, tvrdohlava hlavna postava a samozrejme sexi capo. Len jedna vec mi chybala. Opis ako vyzeral Nero.?

14.07.2023 4 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

(SPOILER) Aj tato kniha patrí k tym na ktore zabudnete hned o dva dni. O com toto bolo!?dost erotickych scen ale strasne slabo opysanych, dej ako na horskej drahe,ona je zena bez sebaúcty, vlastneho nazoru a hrdosti. Autorka sa mohla viac popasovať s pribehom. Bolo to nudne az na tu časť z jeho minulosti. Kazdy rodic somnou bude súhlasiť ze takato scena ked umrie 2 dnove babetko nepatri do erotickej knihy! Zaboli to tak az lutujem ze som túto knihu otvorila. Su ine temy a veci ktore mohla do pribehu dat aby to malo spravny spád. Niektoré autorky by nemali písať!

06.07.2023 1 z 5

Hříšně bohatý Hříšně bohatý Meghan March

Tak tuto sériu nemohla pisat Meghan March. Citala som od nej ovela, ovela lepsie knihy. Neako mi nesadla konkrétne tato kniha. Zaspavala som pri nej. Je mi to luto ale je to strata mojho casu.

07.06.2023 1 z 5

Boss Boss Marcy Jell

(SPOILER) Milujem knihy z boxerského prostredia. Na začiatku to bolo velmi pritiahnuté za vlasy, ona nevychovana, neprijemna, vulgarna a dokonca rasisticka!!on namakany krásavec s poruchou správania. Len mi miestami prisiel ako vysinuty...natrhol slezinu kamaratovy a to je akoze v pohode? Videl ju 5 min a hned vedel ze je ina,ako vazne? No pribeh celkom fajn,postupne sa do toho clovek dostane a cita sa to celkom dobre. Dalsiu knihu si od nej nekúpim.

15.05.2023 3 z 5

Gabrielův slib Gabrielův slib Sylvain Reynard

Vsetky knihy od autora boli úžasné az na tuto.Velke sklamanie,Gabriela a Juliu zbožňujem,ale Gabrielov sľub je nudný,myslim si ze je to zbytočná kniha.Ukoncila by som to 3 dielom.Za mna sklamanie

05.08.2021