LenkaDv LenkaDv komentáře u knih

Jako cool v plotě Jako cool v plotě Karel Plíhal

Pobavilo :-)

23.02.2020 5 z 5

Úterní erotický klub Úterní erotický klub Lisa Beth Kovetz

Tato kniha mě nezaujala. Žádná zajímavá dějová linie, psaná dost zmatečně. Za mě ztráta času, ale hrdinně jsem dočetla :-D

22.02.2020

Špeky Špeky Rob Grant

Docela pohodová kniha, ale bude to jedna z těch, na které brzy zapomenu. Docela zábavná.

19.01.2020 3 z 5

Mít čas žít Mít čas žít Dominika Pašková

Velmi příjemná kniha a pro mě s řadou AHA momentů. Rozhodně to není kniha, kterou přečtete za večer. Mě donutila k zamyšlení nad některými aspekty mého života. Knihu jsem četla v celkem pomalém tempu, abych měla čas se zamyslet. Za mě povedený kousek. Autorka je pro mě skutečnou osobností, která má pro mě opravdový přínos tím, co dělá a držím jí palce ať jí její neutuchající energie vydrží a nadále obohacuje ostatní.

23.10.2023 5 z 5

Tajemné kosočtverce v obilí Tajemné kosočtverce v obilí Květoň Zahájský

Pohodové a vtipné čtení. Pokud hledáte nenáročnou a vtipnou oddechový, toto bude pro vás to pravé.

18.06.2023 4 z 5

Zlato Arkony. Kniha první Zlato Arkony. Kniha první Juraj Červenák

Série Černokněžník mě hodně bavila, ale upřímně Zlato Arkony tak nějak nebylo ono nevím úplně proč, ale úplně mě to nepohltilo. Upřímně nevím, jestli chci číst další díl.

12.03.2023 3 z 5

Ani svatí, ani andělé Ani svatí, ani andělé Ivan Klíma

Tuto knihou jsem poslouchala jako audioknihu a za mě super. Dala jsem jí skoro na jeden zátah. Bavilo mě to, zajímavý příběh a skvělá interpretace.

14.10.2022 5 z 5

Léta s Top Gear Léta s Top Gear Jeremy Clarkson

Ačkoli pořad Top Gear a vtípky Jeremyho Clarksona mám v pořadu moc ráda, tak v knižní podobě to nevyzní. Prostě a upřímně číst mě to nebavilo. Je to stejný typ humoru jako v pořadu, ale za mě to není ono. Proto ubírám jednu hvězdičku - určitě to splní očekávání, ale něco tomu za mě chybí.

12.08.2022 4 z 5

Mistr mystifikace Mistr mystifikace Sabine Ebert

Líbil se mi styl vyprávění a tempo, kterým se děj posunoval. Dávám však o hvězdičku méně, protože jsem se ztrácela v množství postav. Na začátku knihy je sice popis jednotlivých postav, ale je na několik stran a to mě nebavilo si v tom vyhledávat.

20.04.2022 4 z 5

Pekelná krev Pekelná krev James Rollins (p)

Třetí díl byl asi nejlepší ze všech. A ještě lepší bylo pro mě zjištění, že jsem si po pár přečtených stranách uvědomila, že jsem tuto knihu kdysi dávno už jednou četla, ale nějak mi v té době nedošlo, že je to trilogie a některé věci jsem nechápala. Takže teď jsem si knihu s radostí přečetla znova.

07.06.2021 5 z 5

Holubice a had Holubice a had Shelby Mahurin

Krásný příběh a dobře napsaný. Tato kniha se mi líbila.

27.07.2020 5 z 5