lenka0347 lenka0347 komentáře u knih

Kudy ke hvězdám Kudy ke hvězdám Jenn Bennett

Dlouho trvalo než jsem si knížku koupila. A jsem strašně moc ráda, že jsem si jí přečetla. Ze začátku mi chvilku trvalo než jsem se začetla a hlavní postava mi ani nebyla moc sympatická, ale to se během pár stránek změnilo. Miluju ten humor a miluju Zorie a Lennona. Potom, co se objevili sami v divočině, jsem hltala každou stránku. Taky jsem si zamilovala Joy a Sunny s Mac. A obálka je taky strašně pěkná. Určitě si knížku přečtu znovu!

05.08.2023 5 z 5

XOXO XOXO Axie Oh

Když jsem knížku uviděla poprvé, zaujala mě obálka. Je hrozně nádherná a do teď se kochám. A děj? Miluju. Všechny postavy jsem si zamilovala. Jsem ráda, že se Jenny a So-ri skamarádily. Če-u a Jenny jsou spolu moc roztomilý. Jong-min a Nathaniel jsou taky super a líbilo se mi, že na Jenny byli všichni hodní (až na pár výjimek). Korejská jména mi ze začátku dělala problém, ale rychle jsem si zvykla. Ke konci mi i ukápla slza. Určitě si knížku přečtu znovu a už se ní těším.

30.07.2023 5 z 5

Kdy? Kdy? Victoria Laurie

Ze začátku mi trvalo, než jsem se začetla. Moc mě to nebavilo, ale pak mě to chytlo a bylo to úžasný. Občas mně hlavní postava a její kamarád trochu vadili. Agenta Faradaye jsem ze začátku neměla ráda, protože Maddie nevěřil, že vidí čísla, ale pak ji uvěřil a oblíbila jsem si ho :) Bylo to hrozně napínavý a nemohla jsem se odtrhnout. Pořád jsem přemýšlela, kdo je vrah a konec jsem vážně nečekala! Úplný konec mi přišel trošičku přeslazený, ale i tak se mi knížka líbila.️

11.05.2022 4 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Hezká knížka. Příběh mě od začátku až do konce bavil. Ani tam nebylo nic, co by mi vadilo. Hlavní postavy jsem měla ráda. Bylo to hrozně čtivý a nemohla jsem se odtrhnout.️

19.04.2022 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Hrozně mě štval ten milostný trojúhelník a America, která se vůbec nemohla rozhodnout, co a koho vůbec chce. Chápala bych kdyby to řešila chvilku, ale celou knížku?! Nebo mě ještě vytáčelo to, když byla naštvaná na Maxona kvůli tomu, že se schází s ostatními dívkami z Elity a sama se potají stýká s Aspenem. Jinak se mi líbilo, že druhý díl byl akčnější než první. Kniha byla čtivá a vůbec jsem se nemohla odtrhnout a během dvou dnů jsem ji měla přečtenou. Hned se vrhnu na První. ❤️

22.08.2020 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Úžasný! Kniha mě hned od začátku bavila a během pár dní jsem ji měla přečtenou. Děj byl trošku předvídatelný a občas mě štvaly nějaké postavy, nejvíc Aspen, kterého jsem už od začátku neměla moc v lásce. Těším se na další díly.❤️

18.08.2020 5 z 5

Slunce je také hvězda Slunce je také hvězda Nicola Yoon

Příběh nebyl špatný ale moc mě to nenadchlo. Hlavní postavy jsem neměla ráda, hlavně Daniela, který se choval občas hrozně, jeho kapitoly mě vůbec nebavily. Přišlo mi fakt divný, že se znali jenom pár hodin a hned se do sebe zamilovali. Taky se mi nelíbilo, že tři sta stran se odehrávalo v jednom dni a několika dalším rokům autorka věnuje jenom pár stránek. Konec mi připadal strašně uspěchaný a neuzavřený. Celkově jsem čekala něco víc.

12.07.2020 3 z 5

Milion sluncí Milion sluncí Beth Revis

Ze začátku mě to moc nebavilo ale pak se to rozjelo a začalo hodně bavit. Víc se mi líbí první díl ale i tak se mi knížka líbila.

05.01.2020 5 z 5

Loď mezi hvězdami Loď mezi hvězdami Beth Revis

Kniha mě moc bavila, byla napínavá od začátku až do konce, těším se na druhý díl.

24.10.2019 5 z 5

Temný experiment Temný experiment Gwenda Bond

Doporučuji fanouškům Stranger Things. Kniha se mi moc líbila, občas se tam nic nedělo, ale pak ke konci se to rozjelo a bylo to napínavé.

16.10.2019 5 z 5