Lenicka90 Lenicka90 komentáře u knih

Bohyně osudu ze Salonu d'Amour Bohyně osudu ze Salonu d'Amour Anna Jansson

Moc me bavila,byl to zase trochu jiny druh romantiky. Je tam trocha krimi,humoru a clovek si kazdou chvili mysli,ze uz to horsi byt nemuze a pak prijde nova a nova zapletka. Knizku kazdopadne vrele vsem doporucuji :))

29.06.2018 5 z 5

(M)Učednice (M)Učednice Ali Land

Tak knizka byla uplne neco noveho,co jsem jeste asi nic podobneho necetla,docela me bavila,ale umim si predstavit,ze pro narocnejsiho ctenare by to mohla byt docela nuda. Kazdopadne to bylo napinave a tajuplne,clovek si porad predstavuje co vsechno se hlavni hrdince delo a byla jsem trochu zklamana,ze se ctenar ani na konci knihy uplne zcela nedozvi,co vsechno musela prozivat. Kazdopadne zaver docela prekvapivy :)

29.06.2018 4 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Knizka me moc bavila,chci si od autorky koupit vice jejich del. Mela jen pro me minimalni nedostatky jako napriklad Jak je uz i nize napsane,proc to vrah delal,smysl jeho cinu. A nekdy me i udivovali zvlastni zpusoby dedukci detektivky,ale i tak se mi to moc libilo,takze doporucuji ;)

21.06.2018 5 z 5

Když Anna zmizela Když Anna zmizela Alex Lake

Tato knizka me dost zklamala, nudila me od zacatku az do asi dvouste stranky a kdyz se dej zacal trochu hybat uz jsem vedela kdo za tim vsim stoji.

16.05.2018 3 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Knizka byla opravdu velmi povedena,strasne jsem se do deje dokazala vzit a drzela hlavni hrdince pesti. Pro me to bylo opravdu psycho od ktereho jsem se nedokazala odtrhnout. Zaslouzi si titul bestseller

16.05.2018 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Ode me zaslouzi plny pocet bodu,je od zacatku do konce poutave napsana a nemohla jsem se od ni odtrhnout,dokud jsem neprecetla posledni stranku. Je to uplne neco jineho nez co jsem kdy cetla, uz jen kvuli tomu,ze clovek porad musi premyslet nad tim,jestli se to opravdu stalo. Kazdopadne Tribec urcite radeji nikdy nenavstivim :D

27.04.2018 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Uzasna knizka,byla to moje prvni od teto spisovatelky a hned jsem si slibila, koupit si jich vic. Byla poutava od zacatku do konce,nemohla jsem se od ni odtrhnout a je to jedna z mala,ktera mi zustala v pameti.

25.04.2018 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Podle napsanych komentaru jsem cekala od knihy o moc vic a proto jsem mozna byla na cele care zklamana...byla to nuda od zacatku do konce,ani od pulky deje se pro me nic moc nezmenilo,porad jsem bojovala s tim,knihu odlozit. Oznaceni titulu bestseller si opravdu nezaslouzi.

25.04.2018 2 z 5