lenice lenice komentáře u knih

Trochu jiná slečna Bridgertonová Trochu jiná slečna Bridgertonová Julia Quinn

Slovní přestřelky hlavních hrdinů mě moc bavily, pravá romantika. Přečteno za jedno odpoledne.

17.04.2020 5 z 5

Nemilosrdný šejk / Temný mstitel Nemilosrdný šejk / Temný mstitel Lucy Gordon

Pěti hvězdičkami jsem hodnotila první povídku Nemilosrdný šejk, Temný mstitel je odpad.

17.08.2014 5 z 5

Nevšední návrh Nevšední návrh Gayle Callen

Kniha mě opravdu bavila, přečetla jsem ji jedním dechem. Moc hezký příběh , který podle mě, pro milovnice historické romance stojí za přečtení.

07.09.2013 5 z 5

Prostopášník Prostopášník Liz Carlyle

Já se ráda přidávám k těm co dali této knize plný počet hvězdiček, od této autorky jsem četla hodně málo knížek,ale tahle mě chytla a četla jsem dokud jsem nedočetla.Koupila jsem si ji,až když mi kamarádka řekla ,že se jí moc líbila a říkám čtěte.

05.06.2013 5 z 5

Nečekaná svatba Nečekaná svatba Mary Balogh

Kniha se mi moc líbila, takovou povahu jako Vanessa bych taky chtěla.

15.03.2012 5 z 5

Nerozvážnost Nerozvážnost Shannon Drake (p)

Tato kniha mě přímo nadchla, přečetla jsem ji během večera.Krásný příběh,láska ,ale i detektivní zápletka.Shannon Drake patří mezi mé nejoblíbenější autorky a touto knihou to jen dokazuje.

11.03.2012 5 z 5

Nevinný polibek Nevinný polibek Elizabeth Boyle

S předešlým komentářem mohu jen souhlasit, mě se také kniha moc líbila.Čtěte.

06.03.2012 5 z 5

Nesmlouvej s ďáblem Nesmlouvej s ďáblem Sabrina Jeffries

Tahle kniha se mi moc líbila, přečetla jsem ji jedním dechem.

04.03.2012 5 z 5

Ondina Ondina Shannon Drake (p)

Drake je mou oblíbenou spisovatelkou a knihu Ondina přímo miluju, už jsem jí četla snad šestkrát a určitě se k ní zase vrátím.

02.03.2012 5 z 5

Moment překvapení: Láska v těžkých dobách / Její pán a učitel / Erotické déja vu Moment překvapení: Láska v těžkých dobách / Její pán a učitel / Erotické déja vu Susan Johnson

První příběh má docela děj, druhý je samý sex a sex, třetí se dá číst.
ale asi tuhle knihu už nikdy číst nebudu.

22.02.2012 3 z 5

Dáma z obrazu Dáma z obrazu Susan Johnson

kniha se mi docela líbila, je to takové oddechové čtení, nijaká vážná zápletka, většinu knihy se hlavní hrdinové hádají a milují.
A nakonec vše dobře skončí - samozřejmě svatbou.

22.02.2012 4 z 5

Falešné zásnuby Falešné zásnuby Cara Elliott

Tato kniha se mi velmi líbila, vášeň, napětí ,dobrodružství, vše co má historická romance mít.

18.02.2012 5 z 5