Prostopášník

Prostopášník https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/144071/prostopasnik-144071.jpg 4 36 10

Nevilleovi série

< 3. díl

Kieran, baron Rothewell, se vyhýbal pozlátku společenské smetánky. Preferoval nebezpečné kratochvíle ve společnosti kurtizán. Minulost mu přinesla jenom utrpení, proto se o nic a o nikoho nezajímá. Jak by ale mohl odolat sázce, kterou mu navrhl prostopášný hrabě de Valigny?

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Never Romance a Rake , 2008

Jessybelle
19.02.2022 4 z 5

Pěkná romantická oddechovka, místy vtipná, místy romantika, zvraty v osudu. Dotvořila předchozí dva díly.
Nicméně mám malinko výhrady k paní překladatelce, v prvním díle je Martinique chlapec a tady je to žena. Navíc v prvním díle si sourozenci tykají a tady si vykají. Že by je tak zkostnatěla Anglie?
Za to ovšem autorka nemůže a její knihy stojí za přečtení.

munka
27.12.2019 5 z 5

Najlepšia kniha série. Romantika, spomienky na minulosť a prekvapivý záver. Obálka navádza skôr na knihu zo súčasnosti, nejako mi nepasuje k tejto sérií.

helenkan
02.04.2018 4 z 5

Obálka mi k téhle knize moc nepasuje. Jinak příběh docela pěkný.

Hana28
25.07.2017

Noooo... sice se dobře četla ale už jsem četla mnohem lepší

Hřibče
13.06.2016 4 z 5

Tato kniha pro mě byla velmi milým překvapením. Nejen, že byla příjemně romantická, ale i poměrně vtipná. Všeho tam bylo tak akorát. Užijete si napětí, lásku, romantiku, křivdy minulosti a samozřejmě i ten humor a přitom je to všechno ještě v rámci únosnosti, takže vás to jako celek baví a nenudíte se. Pokud máte rádi žánr historických romancí, tak tuto knihu rozhodně nevynechejte. :)

havrmoni
19.10.2015 5 z 5

Tak to nejlepší nakonec. Poslední kniha od této autorky přečtena a musím přiznat,že asi nejhezčí. Trošku se tu vyskytl i můj oblíbený Kembl,co víc si přát. Možná samostatnou knihu jen o Kemblovi,to bych brala.

smartasan
05.05.2015 5 z 5

Kniha se mi moc líbila.

lenice
05.06.2013 5 z 5

Já se ráda přidávám k těm co dali této knize plný počet hvězdiček, od této autorky jsem četla hodně málo knížek,ale tahle mě chytla a četla jsem dokud jsem nedočetla.Koupila jsem si ji,až když mi kamarádka řekla ,že se jí moc líbila a říkám čtěte.

Lensiiee
20.04.2013 5 z 5

Mě se tato kniha hodně líbila. Hezky se čte, je vcelku napínavá a má spád.

jaja10
12.04.2013 3 z 5

Mně tato kniha moc nenadchla, rozhodně se dala číst, to ano, ale něco mi tam prostě chybělo.

romance historické romance

Liz Carlyle