Falešné zásnuby

Falešné zásnuby https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/104716/bmid_falesne-zasnuby-UEF-104716.jpg 4 38 2

Kruh hříchu série

Lady Ciara Sheffieldová je mladá vdova. Rozsáhlé vědecké znalosti, jimiž je proslulá, na ni vrhají podezření, že svého manžela otrávila. Hrabě z Hadley je známý pro svou prostopášnost a z žádné vraždy ho nikdo neobviňuje, vždyť pravidla slušné společnosti jsou pro něj mrtvá už dávno. Jedinou věcí, kterou mají společnou, jsou jejich jména objevující se v bulvární sekci londýnských novin. Nebo to může být jinak? Ciara potřebuje snoubence s titulem, aby utišila pomlouvačné spekulace, které ji mohou dostat do vězení. Hadley hledá vědce natolik skvělého, aby byl schopen porozumět záhadnému rukopisu. Dačasné spojenectví je pro oba výhodné. A tak, zatímco společně tančí na plesech v Mayfair, začíná tanec skrytých tužeb, žhavých vášní a nebezpečí za každou otočkou...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Levné knihy

To Sin with a Scoundrel , 2010

havrmoni
02.07.2017 4 z 5

Líbilo se mi to. Škádlení mezi nimi,odlehčené ne žádná přílišná upjatost. Ženský spolek taky dobrý,jen mi to přišlo moc dlouhý a natahovaný.

lenice
18.02.2012 5 z 5

Tato kniha se mi velmi líbila, vášeň, napětí ,dobrodružství, vše co má historická romance mít.

historické romance

Cara Elliott