lena.o.knihach lena.o.knihach komentáře u knih

Mám přečteného celého Pottera, takže jsem se teď s čistým svědomím mohla pustit do osmého dílu.

Hele, asi takhle. Pro fajnšmekry HP to byl určitě skvělý zážitek - setkat se po tolika letech opět s tou nejznámější hlavní trojicí, poznat jejich děti, vrátit se znovu do Bradavic. I já si to užila, ale už mi to přijde trochu takový vynucený, co by jako ještě vymysleli, aby toho Pottera oživili a vydělali na něm.

Scorpius byl ale skvělý. Nejskvělejší.

05.04.2020 3 z 5

Učedník Učedník Taran Matharu

Ani ve snu by mě nenapadlo, že bych z knihy mohla být až tak nadšená. :)
Mimochodem, také jsem vždycky toužila mít malé "zvířátko", které by se mi schovávalo v kapuci nebo se mi omotalo kolem krku. :D

19.06.2015 5 z 5

Past Past Andrew Fukuda

Nejlepší kniha z celé trilogie!

15.04.2015 4 z 5

100 dní štěstí 100 dní štěstí Fausto Brizzi

Budete plakat a budete se smát, jako byste sledovali skvělý film!
Když je tohle napsané v anotaci, obvykle je to přehnané, ale v této knize ne. Já se smála, dokonce i slzička ukápla. A z románu jsem velice nadšená! :)

02.11.2014 5 z 5

Kořist Kořist Andrew Fukuda

Pro mě je Kořist rozhodně lepší než první díl, ale díru do světa tato trilogie neudělá.

11.10.2014 3 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Začátek mě tolik nechytl, ale když jsme se konečně dostali k samotnému Labyrintu, to bylo fakt něco. :) Konec překvapil a už se moc těším na druhý díl, jen vůbec netuším, co od toho mám čekat. :)

16.09.2014 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

I přes většinu negativních ohlasů, které jsem slyšela, jsem si knihu musela přečíst. A nelituji toho! Je fakt, že mi tam trochu scházela akční stránka, ale vezměte si, že se děj odehrává především v paláci a všude také nemůžete mít pořádnou akci a scény, kdy se lidi střílejí hlava nehlava. V paláci se 35 vybraných dívek mají chovat jako pravé dámy! Jak by to asi vypadalo, kdybychom k těm přenádherným šatům přidali samopaly. :D

Knihu jsem zhltla jedním dechem a 4 hvězdičky dávám proto, aby si tu jednu ještě ušetřila na další díly. :)

13.09.2014 5 z 5

Poklad čarodějky ze severu Poklad čarodějky ze severu Caroline Carlson

Oddechové čtení pro malé i velké čtenáře si rozhodně nenechte ujít! :)

29.08.2014 5 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Kateřina Petrusová opět nezklamala! Knihu jsem přečetla jedním dechem (stejně jako první díl) a už teď se moc těším na poslední díl. :)

22.08.2014 4 z 5