Lefula Lefula komentáře u knih

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Epic!!!! Tenhle díl jsem měla přečetli za tři dny. Fakt boží. Jsem fakt zvědavá jak to skončí. :D asi ze všech věcí, které mě překvapilo bylo, že se vdali! Když jsem to zjistila nemohla jsem se štěstím smát či brečet. No.. spíš jsem dostala z toho záchvat smíchu, ale z radosti. Po celým baráku jsem chodila jsem a tam a stále jsem se usmívala či smála. Jinak.. je to boží!

05.11.2017 5 z 5

Krvavé ostří Krvavé ostří Sarah J. Maas

Minulost.... A já jsem si říkala, že už mě nic nepřekvapí, ale vypadá to tak, že jsem se spletla. :D

07.03.2017 5 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

mmmisulka.r souhlasím s tebou. Tahle série mě neomrzela a doufám, že neomrzí. Je to boží díl, jak ostatní před touhle knížkou. Hodně mě to baví tahle série. Aelin, Jeřáb, Dorian, Chaol, Sorsha, Manon a další postavy mě moc baví. Konec téhle knížky mě pobavil. :D
Prosím pokračuj dál téhle sérii.
Už se nemůžu dočkat na další díl. ;)

20.01.2017 5 z 5

Bez práva na život Bez práva na život Ilka Pacovská

Všechny díly jsem přečetla. Byly boží, ale ten konec mě omrzel. :(
Chtěla bych ten konec vylepšit, ale jinak je to boží série. Škoda, že není i druhá série. :|
Všechny postavy téhle série jsou boží. U dvojky jsem se málem rozbrečela. :D
Fakt boží! Děkuji za tuhle série.
(tuhle sérii jsem přečetla v roku 2015. :D)

28.01.2017 5 z 5

Čarodějka Čarodějka Kristina Hlaváčková

Boží knížka. Moc se my líbila. Popravdě zamilovala jsem si tuhle knížku hodně, že jsem ji chtěla přečíst znova. Ale nepřečetla. :D
Fakt boží! Chci další pokračování, protože tohle.... neumím ani říct, co si o té knížce myslím. :D ale jinak je boží. ;)
Nevadí mi dlouhé kapitolky. (Aspoň víc zábavy. :D )
Prosím pokračuj v tom.
Už se nemůžu dočkat na další díl. :D

23.01.2017 5 z 5