Laduš94 Laduš94 komentáře u knih

Ovšem Ovšem Karel Kovy Kovář (p)

Asi už úplně nepatřím do cílovky, ale Kovy je příjemný člověk a jeho životní nadhled a názory jsou mi dost blízké.

03.01.2020 4 z 5

Tma Tma Jozef Karika

Osobně se mi líbila mnohem víc, než zbytečně "přehypovaná" Trhlina. Napětí se dalo krájet a přesto, že jsem rozuzlení tak trochu tušila, tak se mi konec moc líbil.

03.01.2020 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Knížka se četla rychle, příjemné spojení detektivky/thrilleru/černé komedie. Původně jsem čekala asi větší drama, ale byla to moc příjemná oddychovka. Největší zábava bylo hádat, kdo že to tedy zemřel.

24.03.2019 4 z 5

Tiché lži Tiché lži Sarah Pinborough

Jaksi nerozumím vysokému hodnocení tady. U tohoto typu knih nikdy neočekávám bůhvíjakou hloubku, ale chci si jen odpočinout a vypnout. Většinou proto zavírám oči před nelogičnostmi a čtu bez jakýchkoliv očekávání. Ale co je moc, to je moc. Přišlo mi to neskutečně prvoplánové - šokovat, jen proto, aby byl čtenář šokován. Překombinované, absurdní, až hloupé. Abych nebyla úplně nefér, nechám té knížce to, že stránky se otáčely rychle a nemusela jsem se ke čtení přemlouvat, ale to je asi tak všechno. A asi je to trochu méně absurdní než její prvotina.

03.01.2020 2 z 5

Vím, kdo jsi Vím, kdo jsi Alice Feeney

Občas lžu bylo super, ale tohle bylo moc překombinované i na mě.
Knížka se čte rychle, je napínavá a všechno vypadá v pohodě, dokud se nedostanete k jednomu z nejabsurdnějších konců, které jsem kdy četla (i když, tady by mohla celkem slušně konkurovat Sarah Pinborough). Je to škoda, knížka mě číst bavila (za to ty dvě hvězdičky), ale konečný produkt je neskutečná slátanina...

03.01.2020 2 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Zmizelá určitě patří mezi mé nejoblíbenější thrillery vůbec. Jsem moc ráda, že jsem před filmem četla knížku. Amy je správná mrcha :) Určitě doporučuji.

24.03.2019 5 z 5

Občas lžu Občas lžu Alice Feeney

Něco na pomezí 3 a 4 hvězdiček. Vzhledem k tomu, že jsem knížku přečetla asi za dva dny, jsem neměla problém s poměrně zamotaným dějem a čtení jako takové jsem si hodně užívala. Dost často se u mě stává, že mi poměrně slušnou knížku zkazí konec - ani tady tomu nebylo jinak. Překombinované, nereálné, přitažené za vlasy. Ale pokud budete ignorovat těch pár závěrečných stránek, tak je to super.

03.01.2020 4 z 5

Deník pražského studenta Deník pražského studenta Pavel Kos

Jakožto pražská studentka nemůžu snad ani hodnotit jinak!

03.01.2020 5 z 5