kucharikovaa kucharikovaa komentáře u knih

Sucho Sucho Neal Shusterman

Motiv sucha mě pohltil tak moc až jsem chvilkami měla při čtení velkou žízeň. Moje první setkání s autorem, kniha mě moc bavila. Určitě si přečtu i opěvovanou Smrtku.

26.04.2020 4 z 5

Hunger Games 1–3 (box) Hunger Games 1–3 (box) Suzanne Collins

Je tomu již čtrnáct dní, kdy jsem dočetla sérii Hunger Games. Četla jsem ji již po druhé a to s odstupem pěti let. Líbí se mi, jak jsou knihy psané a i jako starší čtenář jsem si v tom našla něco, co se mě hlouběji dotklo. Není den kdy bych si na nějaký detail z Hunger games nevzpomněla. Mám dost oblíbených knih, ale myslím, že HG dlouho budou moje nejoblíbenější. Už se zase těším až dám za pět let další rereading.

22.04.2020 5 z 5

Klobouk s oblohou Klobouk s oblohou Terry Pratchett

Moje nejoblíbenější kniha. Celá série o Toničce je něčím tak strašně speciální, až se mi přišpendlila k srdci a myslím, že se nikdy nepustí.

29.12.2019 5 z 5

Dlouhou dobu jsem se nemohla rozhodnout, jestli se mi to vůbec líbí. Nápad je moc dobrý, ale provedení už moc ne. Některé pasáže tam nemusely ani být, spíš byly na škodu, než na užitek.

18.04.2020 3 z 5

Co jsme si nikdy neřekli Co jsme si nikdy neřekli Yasmin Rahman

Jedním slovem: síla

14.06.2020 4 z 5

Holubice a had Holubice a had Shelby Mahurin

Super ultra boží, měla jsem vysoká očekávání a ani trochu mě nezklamala. Těším se na druhý díl.

22.05.2020 5 z 5

V zajetí zimy V zajetí zimy Naomi Novik

Moc pěkný příběh. Jak už tu někdo psal, tak by se mi líbilo, kdyby bylo víc prostoru pro hlavní hrdinku. Některé pohledy mě občas nudily. Ale jako celek opravdu skvělá kniha!

14.05.2020 4 z 5