kristynakris kristynakris komentáře u knih

Hry o život (trilógia) Hry o život (trilógia) Suzanne Collins

Patří k mým nejoblíbenějším příběhům. Nebo spíše na plné čáře u mě vede a jsem schopna ji číst neustále dokola a příběh Panemu, Capitolu, Krajů a všech postav mě nikdy nepřestane fascinovat a znovu a znovu ohromovat. Trilogii jsem četla několikrát a vždy jsem objevila něco zajímavého co předtím ne. Úžasné dílo.

06.04.2014

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Knížce jsem ze začátku vůbec nemohla přijít na chut. Nemohla jsem se začíst a čtení jsem neustále odkládala.
ALE ve finále jsem se do ní začetla takovým způsobem že jsem jí dočetla během dvou dnů a byla jsem nadšená =)
Strhující a neuvěřitelný příběh.

11.05.2014

Proměny Proměny Jane Ayres

Příjemná na čtení , ale dojemná a dokázala mě rozbrečet.

07.04.2014 4 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Některé negativní názory se mi nezdají, ale je to věc názoru. Oba dva díly co jsou prozatím ke čtení v ČJ jsem přečetla za víkend a nemůžu se dočkat až budu mít v ruce díl poslední. Kniha mě fascinuje mám ráda hrdinky tohoto typu vržené do nezvladatelné společnosti v budoucnosti s milostnou linkou, kterou musí řešit. Myslím si, že kniha je vhodná spíše pro dívky , ale můžu jen doporučit, příběh jsem si zamilovala. Můžu jenom doporuit =)

06.04.2014 5 z 5

Deklarace smrti Deklarace smrti Gemma Malley

Na začátku jsem si myslela , že jí ani nedočtu, ale když se děj rozjel stálo to za to a knížka se pro mě stala jednou z oblíbených.. =) Přečetla jsem jí za dva dny ale u posledních tří kapitoly jsem brečela jak malý dítě.. nečekaný závěr.. můžu jenom doporučit =)

08.04.2014 4 z 5

Erebos – Hra, která zabíjí! Erebos – Hra, která zabíjí! Ursula Poznanski

Na začátku jsem is myslela, že ji ani nedočtu. Pomalý rozběh, ale jakmile se to rozjede stojí za to to dočíst a nešlo přestat =)

06.04.2014 4 z 5

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

Odkaz dračích jezdců jsem si zamilovala, ale poslední díl jsem četla nejdýl, protože mě do děje nevtáhl. Mohlo to být lepší =) Ale stejně mám ráda příběh dračích jezdců)

06.04.2014 3 z 5