Kombajnerka Kombajnerka komentáře u knih

Losos v kaluži Losos v kaluži Markéta Lukášková

Po přečtení komentářů jsem byla na knížku natěšená. Mám ráda sarkasmus, vtip, ale hlavní hrdinka Bára na mě byla asi “moc”. Nejsem žádná sluníčkářka, považuju se za realistu, ale hlavní hrdinka mi svým negativismem byla až protivná. Přišlo mi, jako když čtu román na dvoustranně Top dívky. Pořád jsem čekala, kdy to přijde. Kdy mě knížka začne bavit anebo se u ní aspoň jednou nahlas zasměju. Nestalo se. Takže za mě nemůžu doporučit.

11.09.2020 1 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Autorka má opravdu dar přenést vás do děje a na nejkrásnější místa na světě. Hrdinka této knížky mi byla velmi sympatická a okamžitě jsem se s ní sžila. Za mě nejpovedenější díl, velmi příjemná oddechovka.

11.09.2020 4 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Jestli si ráda čas od času dopřejete nějakou tu romantiku, tak u tohoto příběhu rozhodně nešlápnete vedle.

11.09.2020 3 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Za mě nejlepší knížka od této autorky. Nemohla jsem se od ní odtrhnout a potřebovala vědět, jak to dopadne. Přečteno za víkend. A to je za mě nejlepší recenze :)

11.09.2020 4 z 5

Dobrodruhům Dobrodruhům Tereza Ramba

Ano, ano, ano! Tahle knížka mě chytla za srdce a dokázala mě dokonale přemístit na místo vyprávění. Donutila mě se zamyslet, pousmát i zasmát. Pár stránek bych si nechala zarámovat, jak jsou krásně napsané. Zážitek, děkuji!

11.09.2020 5 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Knížka ideální na dovolenou. Mám přečtenou cca polovinu tvorby této autorky a tento příběh i styl vyprávění mi přijde, jakoby psal někdo jiný. Nemyslím ve zlém, líbila se mi, ale je jiná.

11.09.2020 3 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

U třetího dílu této cestovatelské romantiky mi trvalo trochu déle, než jsem se začetla. Taky mi byla nejméně sympatická hlavní hrdinka. Ale hodně je to tím, že autorka u mě nasadila vysokou laťku předchozíma dvěma díly. Kdybych tuto knihu četla jako první, líbila by se mi.

11.09.2020 2 z 5