komatom komatom komentáře u knih

21 způsobů, jak najít lásku 21 způsobů, jak najít lásku Pierre Franckh

Kniha zasahuje do psychologie člověka. Pomůže vám najít lásku snů.

Klíč k sebeuzdravení Klíč k sebeuzdravení Tobias Esch

Vynikající, splnila očekávání, mám z ní radost. Taková učebnice pro ty, kteří chtějí objevovat to, co je uvnitř nás.

Zbavte se nepořádku s feng-šuej Zbavte se nepořádku s feng-šuej Karen Kingston

Tyjo...tak opravdu.
Koupit si tuto knihu a na jeden zátah ji přečíst....to čeká každého, kdo si knížku koupí.
Nastartuje vás naprosto skvěle na to, abyste si ten svůj prostor už konečně nekomplikovali něčím, co vám vlastně ani trochu nepřináší klid a pohodu...no radost už vůbec ne.
Je to prostě kniha pro nový začátek.
Začátek nového života bez zbytečných krámů a nepotřebných cerepetiček, které vám váš život jen komplikují.
Tak honem...garantuju, že ani to nedočtete a už budete sahat po krabicích a pytlích na věci, které vás otravují...

Lunární horoskopy Lunární horoskopy Dagmar Kludská

Autorka je známou osobností v této oblasti, tak si touto knihou člověk zakoupí jakousi jistotu. Kniha je velmi přehledná, celkem rychle si člověk vyhledá, co potřebuje. Je vidět, že autorka má mnohaleté zkušenosti, které do publikace vložila. není to žádná amatérka. Líbí se mi, že pojmy nejsou třeba dle témat, že člověk nemusí tápat, kam co spadá, ale je to pěkně dle abecedy, jednoduché. Tak pěkné sny vážení čtenáři.

Duchovní síla empatie Duchovní síla empatie Cyndi Dale

Za mě velmi dobrá kniha. Je v ní spousta cenných poučení i informaci.

Už žádné výmluvy! Už žádné výmluvy! Wayne W. Dyer

Tahle kniha je určena pro mladistvé. Je hlavně o tom,aby si člověk nenechal vzít své sny a nespoléhal se na výmluvy. Ty jsou totiž zabijákem pokroku. Postupně Vás mohou přesvědčit, že jakýkoliv sen je nemožný, protože na to prostě nemáte. Opak je pravdou. Nic není v životě nemožné, pokud před sebou máte pevný cíl a jdete si za ním. Hodně lidem se to podařilo a nevidím žádný důvod, proč zrovna Vám ne.

Vaši duchovní společníci Vaši duchovní společníci Sonia Choquette

Spojte se svými duchovními průvodci. To slibuje tato kniha. Změní se vám celkově pohled na svět.

07.11.2021 5 z 5

Proč se zastavily hodiny, když dědeček umřel, a jiné podivné náhody a nevysvětlitelné jevy Proč se zastavily hodiny, když dědeček umřel, a jiné podivné náhody a nevysvětlitelné jevy Bernd Harder

Moc povedená kniha , odpovědi jsou podložené například studiemi atd, rozhodně se pobavite i zamyslite

07.11.2021 5 z 5

Proč pračka žere ponožky a jiné záhady každodenního života Proč pračka žere ponožky a jiné záhady každodenního života Bernd Harder

Dokonalá kniha s odpověďmi na otázky, které si opravdu položil aspon jednou za život každý, knížka jich je plná a odpovědi jsou podložené například studiemi a tak podobně

07.11.2021 5 z 5

Proč krokodýli mají sex jen za bouřky Proč krokodýli mají sex jen za bouřky Bernd Harder

Další z povedených otázek a odpovědí, opět podané zábavnou formou, s detailním informacemi zdrojů a studií. Jako dárek jsou tyhle knížky skvělé