21 způsobů, jak najít lásku

21 způsobů, jak najít lásku https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/207095/bmid_21-zpusobu-jak-najit-lasku-207095.jpg 4 33 9

Hledání a nalezení lásky: „21 způsobů, jak najít lásku“ je filozofií života v nejlepším slova smyslu. Velmi osobní a otevřený, inspirující, realistický a citlivý autor Pierre Franckh vyjadřuje své pochopení povaze lásky. Klíč k lásce leží v nás samých. Klíč k opravdové lásce leží v každém člověku. Nesmíme ji pronásledovat, ale jen se osvobodit od falešných očekávání, přijmout sám sebe, poznat život otevřeně – a pak si k nám sama láska cestu najde.... celý text

Literatura naučná , Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Anag

21 Wege, die Liebe zu finden , 2006

latanya34
latanya34
16.11.2021 5 z 5

Četla jsem různé knihy o mindfulness a sebelásce, ale tato obsahuje všechny skvělé nápady, jak si zlepšit život.
Čte se velmi snadno a je jednoduché se jí řídit. Je to příjemné potvrzení toho, co dělám správně, a příjemná pomoc ke změně k lepšímu.
Přestože tam jsou hezké nápady pro páry, je to skvělý průvodce i pro nezadané, protože láska začíná v nás samých.

komatom
komatom
07.11.2021 5 z 5

Kniha zasahuje do psychologie člověka. Pomůže vám najít lásku snů.

ludmila.62
ludmila.62
07.11.2021 5 z 5

Knihu bych doporucila vsem tem, které jiz stesti v osobním zivote potkalo a chteji svůj vztah vyladit i tem co hledaji a stesti je teprve ceka.
Myslim si, ze na vztahu se da pracovat cely život a kdo ma zajem se tomu věnovat, litovat toho jiste nebude!

Zlajda95
Zlajda95
15.02.2018 3 z 5

Vzhledem k předchozím komentářům k této knize jsem čekala více, o pár myšlenek mě to obohatilo, proto dávám 3*, ale ne víc. Na tomto typu litertury mi zkrátka vadí, že je z komerčních důvodů zbytečně natahovaná a ty podstatné myšlenky by se daly prostě shrnout do konkrétních bodů.

nikiem
nikiem
01.02.2018 4 z 5

Pierre je úžasný spisovatel a mám ráda vše, co jsem od něj četla. Tato kniha má být o způsobech JAK najít lásku. Odpovědi a pomoc zde sice naleznete, ale jen na to, jak najít lásku ve vztahu, který už existuje. Čili mi chvílemi přišlo, že autor tak nějak pozapomněl, že to může číst i někdo, kdo je sám a partnera si teprve hledá. Jako "partnerská bible" (jak jsem si jí dovolila nazvat) ovšem funguje skvěle - tedy alespoň myslím.

New-radus
New-radus
18.09.2017 5 z 5

Řekla bych, že název je trochu zavádějící. Opravdu nehledejte 21 přesných postupů, jak zítra najít pana Dokonalého/slečnu Dokonalou. Jde o řekněme 21 zamyšlení, které nás vedou dovnitř nás samých, nutí nás přehodnocovat naučené vzroce chování a především myšlení.
Vyzkoušeno na vlastní kůži a funguje. Osvojila jsem si z knihy jen to nejjednodušší a nejzákladnější, nepatrně jsem změnila úhel pohledu a komunikaci. Rázem se dějí zázraky.

tandora
tandora
12.08.2015 5 z 5

úvod a první kapitola. stačilo aby mi úplně změnilo úhel pohledu na lásku, hodně mi to pomohlo v životě :)

nickym
nickym
14.05.2015 5 z 5

Skvělá kniha o tom, jak proměnit lásku ve skutek a jak se naučit vůbec s láskou jednat, žít. Super kniha. :)

Kaihomielisyys
Kaihomielisyys
09.10.2014 5 z 5

Krásná knížka o hledání lásky v sobě a především k sobě samému....