knihomolmoravy knihomolmoravy komentáře u knih

Otec Goriot Otec Goriot Honoré de Balzac

Tuto knihu bych si z vlastní vůle nepřečetl, bohužel naše třídní profesorka měla jiné představy. Podle mě má příliš mnoho popisů a musel jsem opakovat věty, protože jsem myslel, že některá slovní spojení čtu špatně, i když byla tak napsána. Naštěstí byl v některých částech děj zajímavý, ale pořád obsahoval příliš mnoho detailů. Děj je podle mě nejasný.
I tak jsem se dozvěděl o Balzacovi a o jeho stylu vyprávění.

25.12.2021 2 z 5

Tohle je moje první kniha od Zibury. Předtím jsem o něm nikdy neslyšel. Nejdřív se čas s touto knihou táhl, pak s každou stránkou stupňoval humor. I když je tohle dílo napsáno humorně, něco se zde dá přiučit. Shrnuto: kdyby Marco Polo
žil v současnosti, používal často ironií, byl alkoholik a cestoval po Gruzií a Arménií.

29.10.2021 5 z 5

Prašina Prašina Vojtěch Matocha

Podle mě je tato kniha velmi dobře napsaná a ilustrovaná. Má mnoho zvratů a odhalení. Je akční a mnohdy i smutná. I čtenář musí někdy něco vymýšlet. Celkově tomu nemám co vytknout.

29.06.2021 5 z 5

Život, na který metr nestačí Život, na který metr nestačí Karolina Mikšíková

Za mě velmi vtipný blog, který mě pobavil. Někde jsem se tak zasmál, až jsem se za břicho popadal.Taky chovám zvěř, takový malochov. Alespoň vím, že nejsem na tom nejhůře. Něco je možná hyperbola, ale i tak je to originální.

07.05.2021 4 z 5

Deník malého Minecrafťáka 6 Deník malého Minecrafťáka 6 Cube Kid (p)

Doteď se nemohu smířit, že tento příběh má konec. Nakonec jsem se poučil, že není dobré v Minecraftu tasit meč na vesničany. Kdoví, jestli nevytasím meč omylem na hlavní postavu...

21.03.2021 5 z 5

Deník malého Minecrafťáka 5 Deník malého Minecrafťáka 5 Cube Kid (p)

Série se začíná formovat do světa fantasy, ale nic moc se nemění. I tak je to dobrá kniha

21.03.2021 5 z 5

Deník malého Minecrafťáka 4 Deník malého Minecrafťáka 4 Cube Kid (p)

Nemohu přestat číst tuhle sérii. Za mě je tohle uvolnění od nějak akčních dějů v sérii.

21.03.2021 5 z 5

Deník malého Minecrafťáka 3 Deník malého Minecrafťáka 3 Cube Kid (p)

Opět pokračování série o vesničanovi ochotný stát se bojovníkem. Opět skáču na další knihu.

21.03.2021 5 z 5

Deník malého Minecrafťáka 2 Deník malého Minecrafťáka 2 Cube Kid (p)

Další kniha do série. Rozuzlení některých věcí a akce.

21.03.2021 5 z 5

Deník malého Minecrafťáka Deník malého Minecrafťáka Cube Kid (p)

Deník malého poseroutky, ale pro fanoušky Minecraftu. Stejně zábavné čtivo nebo i lepší. Začátek velkolepé série.

Hamlet Hamlet William Shakespeare

Tragédie, která vás napadne, když někdo řekne ,,Shakespeare". Není co dodat.

11.03.2021 4 z 5

Sen noci svatojánské Sen noci svatojánské William Shakespeare

Zprvu jsem ji moc nepochopil, ale něco jsem podchytl. Za to ta kniha ale nemůže. Nakonec jsem se trochu pobavil. Další úspěch Williama Shakespeara.

11.03.2021 4 z 5