Kelíns Kelíns komentáře u knih

Šprndy a košťata Šprndy a košťata Sarah Mlynowski

Je to vážně skvělá knížka. Četla jsem ji před pár lety a moc se mi líbila

06.12.2012

Jak zacvičit s rodiči Jak zacvičit s rodiči Jenny Smith

Kniha se mi moc nelíbila. Přišlo mi to příliš nereálné. A tam, kde jsem se nejspíš měla smát jsem si říkala, co je to za hloupost?

06.12.2012 odpad!

Co život dal a vzal Co život dal a vzal Betty MacDonald

Opět další skvělá kniha od ní. Tady se mi nejvíce líbilo: Kdokoli dokáže cokoli. Betty zvládla napsat nešťastné příhody v životě s humorem.

06.12.2012 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Toto je kniha, kterou jsem přečetla během pár dní. Je tak čtivá, člověk se při ní nenudil. Zkrátka a dobře je vážně skvělá. Krásné zakončení celé ságy.

Muka Muka Lauren Kate

Obálka je opět krásná to musím uznat. Ale ten děj to je prostě děs. Přečetla jsem si to jen protože mě zajímalo jestli to nebude o něco lepší, ale nebylo. Byly chvíle kdy jsem si říkala: "No tak už jen pár stránek a budeš u konce..". A to by se u knížek nemělo dít.

06.12.2012 1 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Obal je nádherný ten mě na knize od začátku zaujal. Bohužel mě moc zklamal obsah, všechno bylo tak slátané. A přiznám se, že jsem často odhadla co přijde. Hlavní hrdinka mi je naprosto nesympatická. Jediné co mě překvapilo bylo, když se ukázalo, že knihovnice je záporná. Ale když se snažila Luce zabít musela jsem se tomu smát. Buď to autorka napsala pouze pro peníze nebo zkrátka neumí psát!

06.12.2012 1 z 5

Divoké kočky Divoké kočky Erin Hunter

Toto byla kniha mého dětství. Vzpomínám si, jak strašně se mi líbila a četla jsem ji znovu a znovu. I teď zaujímá v mojí rozšířené knihovničce čestné místo ve předu.

Kdokoli může dělat cokoli Kdokoli může dělat cokoli Betty MacDonald

Toto je podle mě její nejlepší knížka. Krásně jsem se zasmála a pochopila, že má Betty zase pravdu... :-)

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

Betty měla velký dar, uměla skvěle psát. Nemyslím se ovšem, že jde pouze o oddechovou literaturu. Pod tou vtipnou vrstvou se schovávají hlubší myšlenky. Ty dokazují o tom, že když někdo po něčem usilovně pracuje- dokáže se přizpůsobit.

06.12.2012 5 z 5

Je to hezké. Bree mi byla moc sympatická. Škoda, že ji potkal tak krutý osud...

06.12.2012 4 z 5

Čekání na kocoura Čekání na kocoura Michaela Klevisová

Knížka je hezká. Určitě je plusem, že je od české autorky a obálka je opravdu nádherná. Těm co vlastní kočičky se to určitě musí moc líbit, ale pro mě byl děj trochu nesrozumitelný, nejspíš protože nemám kočku, ale psa. Taky mi některé příběhy přišli poněkud předvídatelné, ale takové to je u spousty knížek. Hezké, nenáročné a roztomilé... :-)

06.12.2012 3 z 5