katushah katushah komentáře u knih

Atentáty na Hitlera Atentáty na Hitlera Roger Moorhouse

Hezká levná knížka z levných knih, která pojednává o všech známých i méně známých atentátech na Hitlera.

03.04.2017 4 z 5

Osud člověka Osud člověka Michail Alexandrovič Šolochov

Hezká čtivá novela. Vřele doporučuji!

03.04.2017 4 z 5

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Zajímavý děj, občas se to trochu táhne, jinak je to super.

Píseň o Nibelunzích Píseň o Nibelunzích neznámý - neuveden

I když mám ráda germány, tak tahle knížka se mi čte dost těžko a moc mně nezaujala.

31.03.2017 3 z 5

Neklid Neklid Jeffery Deaver

Téma je dobré, škoda, že to není trochu svižnější. Některé část mi přijdou zbytečně zdlouhavé a nudné. Trochu bych to zkrátila. Jinak celkem fajn počtení. I když to není zrovna nejlepší počin od Deavera.

Dvanáctá karta Dvanáctá karta Jeffery Deaver

Výborná detektivka, ale nestala se úplně mou nejoblíbenější. Dávám 4 hvězdy.

Černá káva Černá káva Charles Osborne

Nejsem zrovna fanynka Hercula Poirota, ale tato knížka je velice příjemná, svižná, čtivá, přečetla jsem jí za jedno odpoledne a moc se mi líbila. Je to taková oddechovka, nic extra, ale fajn.

Nanebevzatí mistři Nanebevzatí mistři Doreen Virtue

Výborné karty, na kterých jsou známé osobnosti, které byly hodné, dobré a pomáhali lidem. U každého mistra je i popis, kdo daná osoba byla a co dělala, což je hezké a poučné. Akorát by tu mohli být trochu lepší obrázky. :)

Rady andělů na každý den Rady andělů na každý den Doreen Virtue

Úžasná kniha s plno skvělými radami. Vždycky jí náhodně otevřu a vždy najdu nějaké moudré uklidňující slova, která mi pomohou. Doporučuji všem! :)

Andělská astrologie Andělská astrologie Doreen Virtue

Moc hezká kniha o Archandělích, každé astrologické znamení tu má svého vlastního Archanděla. Možná by tam mohlo být více informací.

Kouzelní delfíni a mořské víly Kouzelní delfíni a mořské víly Doreen Virtue

Miluji vodu a vodní svět a tyto vykládací kartičky jsou nádherné! Jsou na nich rady a poselství pro každý den, hezky to pohladí na duši.

Andělská medicína Andělská medicína Doreen Virtue

Hezká kniha a pěkné čtení, akorát nevím, jestli vše, co paní spisovatelka zmiňuje, může být pravda. :)

Temný zvěrokruh Temný zvěrokruh Stella Hyde

Vynikající kniha, myslím, že by měla být základním kamenem pro všechny fanoušky astrologie a horoskopů. Jsou tu opravdu velmi upřímné až kousavé poznatky o každém znamení. A myslím, že tvrdší upřímnost je lepší než přislazená lež. :)

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Geniálně vymyšlený příběh. Takové detektivky miluji, ty co mají nečekaný konec a tahají vás za nos až do úplného konce. Vynikající!

Hlava XXII Hlava XXII Joseph Heller

Dobrá kniha, určitě za přečtení stojí, ale znovu se k ní asi nevrátím, není to úplně můj žánr.

Už je tady zas Už je tady zas Timur Vermes

První polovina knihy je dokonalá. Spousta vtipů a srandy na úkor rozpadu Třetí Říše a poznávání nového moderního německa. Druhá půlka už je slabší, tam už mně to tak nebavilo, ale pořád je to fajn kniha na pobavení a odpočinek.

25.03.2017 4 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Tento první díl je brilantní. Úplně nový příběh, nový svět a sladká nevědomost, kdo a co, za tím vším stojí. Bohužel další dva díly mi přinesly zklamání, už to bylo úplně něco jiného, bylo tam přehršle věcí navíc a přišlo mi, že to ani chvílema nedává smysl. Takže doporučuji spíše jen tento první díl. :)

24.03.2017 4 z 5

Asylum Asylum Madeleine Roux

Obálka děsivá a obsah knihy je spíše komický. Je to takový jednodušší příběh pro puberťáky, ale je chytlavý a dobře se čte. Možná zkusím druhý díl.

24.03.2017