Temný zvěrokruh

Temný zvěrokruh https://www.databazeknih.cz/img/books/91_/91162/temny-zverokruh-91162.jpg 4 22 5

Méně příjemné aspekty astrologického osudu poukazují na citlivé body horoskopu, vztahující se spíše k temným, skrytým lidským vlastnostem a psychologickým pochodům.

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Levné knihy

Darkside Zodiac , 2007

Reona
07.03.2018 5 z 5

bydlení a ryby - pokud se Vám podaří otevřít dveře...
sex a beran - předehra je pro zbabělce... Je to prostě geniální kniha a něco ohledně astrologie už jsem přečetla, doporučuji.Je škoda, že se nedá sehnat.

katushah
30.03.2017 5 z 5

Vynikající kniha, myslím, že by měla být základním kamenem pro všechny fanoušky astrologie a horoskopů. Jsou tu opravdu velmi upřímné až kousavé poznatky o každém znamení. A myslím, že tvrdší upřímnost je lepší než přislazená lež. :)

Varvara
26.02.2015 4 z 5

Výborná kniha! Sice taková tragikomická (místy jsem se smála nahlas, především při čtení pasážích o snášenlivosti znamení s ostatními; místy jsem si musela smutně povzdechnout), ale určitě bych ji doporučila každému. Díky ní jsem leccos pochopila nebo se o archetypech znamení dozvěděla něco nového, pomohla mi i k uvědomění si mých vlastních vzorců chování atp. Skvělý je rozbor planet vládnoucích znamením - astronomie se potkává s astrologií a vše pěkně zapadá.

Smrtka92
24.01.2015

Docela zajímavá kniha. Hlavně pro lidi co se o to zajímají.

LordSnape
29.01.2012 5 z 5

Moc zábavná kniha! Představte si zvěrokruh obráceně. Namísto optimistických a dobrých vlastností se dozvíte ty schované uvnitř a ty horší, které nechcete, aby ostatní ve vás viděli.

Autorovy knížky

Stella Hyde