katma katma komentáře u knih

Klekánice Klekánice Tereza Bartošová

Knížka je napsaná čtivým způsobem, přečetla jsem během jednoho večera a mohu vřele doporučit

19.02.2024 5 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Jak už zde bylo několikrát zmíněno, kniha je napsaná, tak že v jeden moment člověk sedí a směje se a za chvilku má slzy na krajíčku. Kniha je skvěle a čtivě napsaná. Kdy nelze říct nic jiného, než že doporučuji si jí přečíst.

23.01.2024 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Super knížka

26.03.2019 5 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Super kniha mě hodně pobavila. Mohu doporučit ????

02.03.2019 4 z 5

Kniha je velmi zajímavá. Při čtení jsem jí musela odkládat, a přemýšlet nad přečtenou části. Docela mě zasáhlo jak mohli lidské bytosti, takhle ubližovat jiným lidským bytostem. A hlavně, že je všude mluveno jenom o Mengelem a ostatní jsou odsouváni do pozadí, i když je jasně zřetelné, že někteří se svými experimenty byli snad ještě horší.

20.12.2017 4 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Kniha je naprosto úžasná. Několikrát jsem neudržela slzy a musela jsem vyhledat nejbližší kapesník. Autor vystihl úplně dokonale psí život, a hlavně jak nám naplňují život láskou. Mohu doporučit pro každého pejskaře.

14.08.2017 5 z 5

Americký sniper Americký sniper Jim DeFelice

Knihu mohu doporučit těm kdo se chtějí něco dozvědět o válce na blízkém východě.

25.06.2017 5 z 5

Kráva nebeská Kráva nebeská David Duchovny

Kniha je jednoduchá na čtení. Líbilo se mi způsob, jakým je kniha vyprávěná.

09.03.2017 3 z 5

Kniha byla velmi poutavá, po dlouhé době mě nějaká kniha vtáhla a pustila až po dočtení poslední věty. Mohu vřele doporučit.

24.01.2017 5 z 5