katkaq katkaq komentáře u knih

Text-appeal Text-appeal Jiří Žáček

Miluju tuhle sbírku básní. Nikdy jsem nic podobného nečetla, ale tohle by se mělo zařadit do povinné četby. Ohromilo mě to a uchvátilo. Začala jsem ji číst, protože mě okouzlil design, ale nakonec jsem ji musela všem ukazovat a číst jim básničky, co mě zaujaly.

02.08.2017 5 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Když jsem tuhle knížku objevila u babičky a na svém seznamu knížek k maturitě, vrhla jsem se pro ni, protože byla tenká. Ráda čtu, ale povinná četba obvykle nejsou knížky, které by mě nadchly. Přečetla jsem ji a svůj názor jsem nezměnila. Romantická, milá knížka o dvou lidech, kteří mají na svět úplně jiný pohled a být spolu je pro ně vidina štěstí. Jediné,co mě na ni nadchlo, je to, že všechno změní poslední věta knížky. Kdy se vám stane, že se děj obrátí na jednom řádku?

02.08.2017 2 z 5

Čas na lásku Čas na lásku Kinley MacGregor (p)

Zbožňuji knížky odehrávající se ve Skotsku. A tahle je prostě skvělá. Oba hlavní hrdinové mají v sobě něco, co vás nutí si knížku přečíst znovu. Jakmile si na to najdu čas, tak to udělám. I pro člověka, který normálně červenou knihovnu nečte, to stojí za přečtení. Caledonia je hrdá a Sin je drsný a přesto si k sobě najdou cestu. Co víc říct. Prostě si ji přečtěte.

02.08.2017 4 z 5

Deset důvodů, proč tě miluji Deset důvodů, proč tě miluji Julia Quinn

Jednou a dost. Chtěla jsem si tuhle knížku přečíst, protože jsem četla první dvě ze série, ale nezaujala mě. Julia má navíc.

Láska v nebezpečí Láska v nebezpečí Julia Quinn

O něco slabší než první díl. Ale i tak se mi knížka líbila. Stejně jako u ostatních...ty dialogy...u nich se člověk prostě musí smát od ucha k uchu.
Kdyby se mnou si začal povídat někdo s okna do okna...
Líbilo se mi, jak Harry začal Olivii sledovat kvůli princi a nakonec se na něj začal žárlit.
Romanťárna na oddech.

02.08.2017 3 z 5

Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové Julia Quinn

Knížka se hezky četla, ostatně jako všechny od Quinn. Když ji ale přirovnám k jiným od Julie tak bych ji zařadila mezi slabší. Na jejích knížkách se mi líbí, že žádná z hlavních postav nebývá hlupačka. Tak to bylo i v této knize. Líbilo se mi, že Miranda viděla příčiny jeho chování a snažila se mu pomoct se s tím vyrovnat.

Nevhodný návrh Nevhodný návrh Julia Quinn

Tahle knížka mě zklamala. Po prvních dvou jsem čekala něco podobného. Nejlepší byla část nachlazení. A to jsem se na Benedicta tak těšila. Začátek a konec byl zdlouhavý až nudný. I když musím říct, že i u téhle knížky jsem se párkrát zasmála. Julia je prostě královna slovních přestřelek.

S láskou, Eloise S láskou, Eloise Julia Quinn

Musím říct, že popis knihy mě nadchnul víc než knížka samotná. Bylo dobře, že se malinko změnilo prostředí a situace, ve které se hlavní hrdinka a hrdina vyskytli, ale zdála se mi velmi podobná jako ty předešlé. Možná bych si měla na chvíli dát pokoj od Bridgertonových a vrátit se k téhle sérii později.

Čekanka Čekanka Julia Quinn

Tak za mě tahle knížka stála za to. Po minulém zklamání jsem čekala něco podobného, ale kniha mě mile překvapila.
Každá nová knížka z řady a s ní nový krásný hlavní hrdina. Proč mi to Julia dělá?
Když si vzpomenu na všechny ty poznámky lady Whistledownové, tak se musím smát. Neříkám, že jsem to nečekala, ale daná osoba si tímhle u mě vysoce šplhla.

Vikomt, který mě miloval Vikomt, který mě miloval Julia Quinn

Tenhle díl mě zaujal o trochu víc než ten předchozí. Možná kvůli hlavní hrdince Kate. Už od začátku mi byla sympatická a její slovní přestřelky s Anthonym mě pobavili. I když červená knihovna není můj oblíbený literární žánr, knížky od Julie se mi líbí. Rozhodně doporučuji. Oddechnete si u ní a ještě se zasmějete.

02.08.2017 4 z 5

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

Zlobím se sama na sebe, protože jsem si jako první přečetla druhý díl této série. Musím říct, že románky s vévody nejsou mojí obvyklou četbou, ale těm od J.Quinn jsem propadla. Dobře se čtou a i když předem odhalíte konec, stejně knížku neodložíte a dočtete ji.