KatkaHutyrová KatkaHutyrová komentáře u knih

Arabská žena Arabská žena Tanya Valko

Tak toto bylo velké a velice milé překvapení! Příběh Polky Doroty, která se provdá za Araba a po několika letech se s ním vydá do jeho rodné Libyje, je opravdu čtivý a napsaný nesmírně poutavě.
Nějaké knihy na toto téma mám již za sebou, takže jsem tak nějak tušila, co můžu čekat... ovšem i přesto mě Arabská žena dokázala zaujmout a překvapit. Závěr je velice napínavý, konec otevřený. Výborné. Četlo se to samo a už se těším na pokračování, které si taktéž určitě přečtu.
Moc doporučuji. :-)

27.11.2017 4 z 5

Příslib naděje Příslib naděje Tamara McKinley

Opět velice pěkný, čtivý příběh se dvěma časovými rovinami a rodinným tajemstvím. Plný počet hvězd sice dát nemůžu, protože autorčin POSLEDNÍ VALČÍK se mi líbil mnohem více, ale i tak si knížka určitě zaslouží přečtení.
Příjemné čtení, jen mě mrzelo, že tentokrát je více propracovaná současná linka...

13.11.2017 4 z 5

Tři dámy na zhubnutí Tři dámy na zhubnutí Lucy Diamond (p)

Typická Lucy Diamond - velice milé, čtivé a odpočinkové. Knížka, která pohladí po duši. Čtení jsem si maximálně užila - děkuji! :-)
Tři dámy na zhubnutí je příběh, který dokazuje, že štíhlá linie nezaručuje štěstí. Na druhou stranu - pokud jste v životě nespokojení, stojí za to s tím něco udělat... a nikdy není pozdě na to, začít!

04.11.2017 5 z 5

Kočka na plotě Kočka na plotě Jarmila Pospíšilová

Úžasný román ze života, který ocení milovníci čtivých, dobře napsaných a reálných příběhů. Už moje druhá kniha od této autorky - opět nezklamala.
Přečteno za dva dny - nebylo možné odložit. Autorka šetří slovy i stránkami a přesto Vás její vyprávění strhne a příběh zcela pohtí. Krásné čtení - děkuji!

15.10.2017 5 z 5

Až budu bez tebe Až budu bez tebe Kelly Rimmer

Pěkná, čtivá knížka, která ale rozhodně není bez chyby. Trošku taková horská dráha - pomalý začátek, místy hluchá místa a naprosto famózní závěr. Doporučuji všem romantickým duším, které si chtějí odpočinout u něčeho nenáročného. Mějte po ruce dostatek papírových kapesníků! Posledních 130 stránek je skvělá, emotivní jízda, ovšem ten zbytek... za mě bohužel pokulhává...

11.10.2017 3 z 5

Poslední valčík Poslední valčík Tamara McKinley

Nádherný příběh, který je plný lásky, ale také utrpení, intrik a nenávisti. Za mě plný počet hvězdiček, posledních sto stran už nebylo možné odložit.
Dvě časové roviny, několik generací a jedno tajemství.
Za zmínku stojí také krásné popisy Austrálie - budete mít pocit, jako byste na odlehlé farmě byli spolu s hlavní hrdinkou.
Krásná kniha, kterou moc doporučuji.

01.10.2017 5 z 5

Gutta z Bubnu Gutta z Bubnu Anna Beatrix Bártová (p)

Takto si představuji strhující historický román. Výborné počtení. Krásně vykreslená atmosféra i hrdinové. Úplný závěr mě šokoval a emočně rozsekal na kousky.
Jedním slovem skvělé a doufám, že paní Bártová brzy napíše něco dalšího...

16.09.2017 5 z 5

Skryto v Paříži Skryto v Paříži Corine Gantz

Moc krásné, oddechové čtení, které má styl a atmosféru. Hodnotím plným počtem hvězdiček.
Je to nenáročná, avšak velice čtivá kniha - mimo jiné o tom, jak důležité je skutečné přátelství. Romantické duše si přijdou na své. :-)

09.09.2017 5 z 5