katitek katitek komentáře u knih

Irská kráska Irská kráska Ann Moore

Na začátku knihy jsem se trochu přemlouvala, zda pokračovat ve čtení či ne. Bylo to velice utahané, ale šlo o cca 40 stran. Příběh dostal nakonec docela dobrý spád, ačkoli místy byly některé pasáže možná zbytečně rozebrané (např.rodinné vazby sousedé). Nicméně jsem očekávala romantiku a krutost a surovost příběhu mě místy až překvapila. Není to oddechovka, ale ve finále jsem se od knihy nedokázala odtrhnout.
Vadilo mi, že v knize jsou chyby v letech dětí a hrdinů - možná se zamotal překlad, možná autorka nebo možná já, ale měla jsem pocit, že např.Mary Kate měla mít v určité pasáži minimálně o rok více.

29.07.2019 4 z 5

Hledání podmanivé krásy Hledání podmanivé krásy Jennifer Probst

oddechovka, fajn čtení. Wolfe je sympaťák , skoro bych ho i chtěla doma :) Je fajn, že hlavní hrdinka není vyloženě chudinka.

26.03.2019 5 z 5

Má mě rád, nemá mě rád Má mě rád, nemá mě rád Sally Thorne

Velice prijemne pocteni! Chytlave,zabavne,avsak od zacatku jasne a predvidatelne. Nicmene to mi vubec nevadilo. Josh he sladous a Lucy je chvilemi hrozna blbka :) kazdopadne mam pocit,ze se ke knize vratim.

19.03.2019 4 z 5

Milovaná Milovaná Bertrice Small

Krasne napsane. Pro me velice poutavy pribeh. Vzrusive popsane lechtive sceny :)

28.06.2018 5 z 5

Kacířka Kacířka Lucie Šitinová

Po prvni třetině knihy jsem se rozhodovala,zda mam knihu cist ci ne. Kniha se mi necetla moc dobre, jazyk byl takovy kostrbaty - chvílemi jako napr. u Lindseyove a chvilemi to sklouzlo ke skolni slohovove praci. Pribeh byl az prilis naivní, i kdyz tema mi prislo vybrane dobre- jen trochu lepe zpracovat.. poslednich 40 stran bylo zajimavejsi nez zbytek knihy. Konec me prekvapil, ale body za nej urcite davam! Pokud autorka vylepsi jazyk a dejove linie, mohou jeji knihy byt velice ctive.

13.04.2018 3 z 5

Řekni, že mě miluješ Řekni, že mě miluješ Johanna Lindsey

Poutavy pribeh, chvilemi jsem trnula, co se stane. Libi se mi, ze autorka propojuje pribehy z predchozich knih (resp. Jsou zminovani i ostatni clenove rodiny a tak i jejich pribehy pokracuji )

08.04.2018 5 z 5

Bouřlivé objetí Bouřlivé objetí Johanna Lindsey

Jedna z mych nejoblibenejsich knih. Na konci mi bylo lito, ze pribeh uz konci. Pribeh je naplnen vasni, ohnem, vzdorem, laskou a vtipem :) pro mne je to prvni kniha, kterou jsem zacala serii Malory a... je dokonala. Cihlova zed je proste super a casto si na to oznaceni vzpomenu ve spojeni s mym muzem :)))

23.03.2018 5 z 5

Královský svůdce Královský svůdce Jennifer Blake (p)

skvěle napsáno - romantika, napětí, trocha erotična :) jedna z mých nejoblíbenějších knih

19.03.2018 5 z 5

Dohoda s láskou Dohoda s láskou R. L. Mathewson

Lepší než první díl, super čtivé :) oddechovka, romantika :)

19.03.2018 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

pěkně se četlo, ale příběh už nebyl tak zajímavý jako v prvním díle. Občas jsem měla pocit, že je Lou hrozně pitomá, když si nechala tolik líbit od Lili, ale .. fajn. Nicméně musím říct, že mě nejvíc zaujala mužská postava Sama.
Ale konec?? Bože, proč? Trošku mi to nedávalo smysl.. Tak moc toužila po životě a nové lásce, že nakonec ... ach jo, to bylo velké zklamání a vlastně mě to naštvalo.
Jak napsala níže čtenářka Maguša - zbytečně otevřená zadní vrátka.

15.03.2018 3 z 5

Hra s láskou Hra s láskou R. L. Mathewson

fajn oddechovka, ale párkrát jsem si řikala, že bych jim oběma liskla - některé popsané chování/myšlení o vztahu odpovídalo spíše puberťákům než dospělým.
Ale docela pěkně se to četlo..

15.03.2018 4 z 5