katie1698 katie1698 komentáře u knih

Napůl ztracený Napůl ztracený Sally Green

Konečně dočtená trilogie. Knihy jsem měla ráda a milovala příběh Nathana, proto mě zaskočil konec. Určitě se k opětovnému přečtení někdy vrátím :)

24.02.2019 5 z 5

Tlukot křídel smrti Tlukot křídel smrti Paul Hoffman

Po velice dlouhé době se mi knihu a tím celou serii podařilo dočíst. Byla to pro mě nezáživná četba, co se posledního dílu týče. Hodně se motaly pasáže přes sebe, že jsem nevěděla, kde mi hlava stojí... I přes to jsem ji zdolala, ale doufám, že na podobný typ knihy dlouho nenarazím.

15.02.2019 2 z 5

Kill Me, Kiss Me 1 Kill Me, Kiss Me 1 Lee Young Yuu

Moje naprosto první manwha. Byla to má první zkušenost s "komixy" takže lehce hranaté obličeje a styl kreseb byl pro mě nový a nějakým způsobem nepředstavitelný. Čím více jsem ale tuto sérii četla, tím více se mi styl zalíbil.
Děj krásný a propletený. Občas si člověk nedokáže ani představit, co všechno se může stát.

Dveře chaosu #1 Dveře chaosu #1 Ryoko Mitsuki

Lehce chaotická manga, ale naprosto úžasná. Postavy, kresby, děj. Nic mě nezklamalo.

Přitažlivost 1 Přitažlivost 1 Maki Murakami

Moje TOP 1 mezi mangami (3 Nikdy mě nepřestanou nudit a vždy se budu jejich vztahu smát a bavit se s nimi. Suprová komická dvojka, bez kterých si nedokážu svou knihovnu představit.

Padlý měsíc Padlý měsíc Toui Hasumi

V každém příběhu jsem si našla své. Všechny mě bavily, i když ne vždy byly osudy příznivé. Ocenila bych více takových mang :)

Pokrevní příbuzní 1 Pokrevní příbuzní 1 Ellen Schreiber

Jedna z mých prvních mang. Tématiku upírů miluju a tenhle příběh je jak stvořený pro takové dušičky. Každý díl byl úžasný a místy napínavý. Příjemné čtení pro slečny.

Kategorie: Stvůry 1 Kategorie: Stvůry 1 Gokurakuin Sakurako

Série kterou si ráda přečtu, ale extra ji vyhledávat nemusím.

25.01.2019 3 z 5

Deník pána démonů #01 Deník pána démonů #01 Chi Hyong Lee

Raenefův příběh je bez debaty nejchaotičtější jaký jsem kdy četla :D Všechny díly jsem si naprosto zamilovala.

Romeo & Julie (komiks) Romeo & Julie (komiks) Sonia Leong

Krásné čtivo, které vynahradí originální divadelní hru a ještě vás to bude bavit :)

Hamlet (komiks) Hamlet (komiks) Richard Appignanesi

Krásně zpracovaný Shakespearovský Hamlet. Tehdy vyřešil mou depresivní otázku maturity. Kresby moc hezké a celkové zpracování super. Ráda se k ní vracím.

Líbání zakázáno Líbání zakázáno Nači Júki

Romantiku nemusím ale tuhle mangu jsem si krásně užila

25.01.2019 5 z 5

Lesy Hrůzovlády Lesy Hrůzovlády Emily Rodda (p)

Série Deltory 1,2 i 3 .... Knihy na kterých jsem vyrůstala a knihy které nesmí chybět v mé knihovně. Každý díl s sebou přináší nová dobrodružství a nebezpečí a přesto posouvá hlavní hrdiny ke splnění úkolu.
Před pár lety vyšlo i Anime na motivy knih " Deltora Quest" . Je to stejně poutavé jako knihy :)
Mohu jen doporučit.

Daň peklu Daň peklu Holly Black

Úžasná knížka ze které mrazí v páteři.

Nekonečný příběh Nekonečný příběh Michael Ende

Knížka mého dětství.
Avšak ani dnes se od příběhu Fantasie nedokážu odtrhnout.

25.01.2019 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Už po prvních přečtených řádcích jsem si tuto knižní sérii velmi oblíbila. Je psaná svižně a nezůstávají v ní nudné pasáže. Přečetla jsem ji opravdu jedním dechem. Každá z postav v knize byla zajímavá a byly spolu hezky propojeny.

Jsem ráda, že kniha byla vydaná dřív než film, který je podle ní. Je o něco slabší, ale taky koukatelný, i když tam už člověk hledá ty rozdíly...