Kate S. Kate S. komentáře u knih

Kdopak je ta zrzka? Kdopak je ta zrzka? Alice Clayton

Nejlepší kniha co jsem za poslední dobu četla. Erotika, láska, něžnosti, krásný příběh, hezký děj. Mě to prostě děsně bavilo! Jen mě zamrzelo že kniha skončila takhle načatá. Ale pozor, už se chystá pokračováni. :-) těším se a DOPORUČUJI!!!

22.06.2014 5 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Čteno jedním dechem, stejně jako "první díl" BB. Ze začátku mi trochu trvalo zvyknout si, že už nejde o příběh Chloe a Benetta, ale nakonec se mi to moc líbilo. Sára je pěkná dračice odhalující "pravé já" mnoha dívek a Max je zatraceně sexy chlápek co umí splnit ženě kde jakou touhu :-) občas jsem se v knížce ztrácela, jiné části se mi naopak líbily MOC! Stručně řečeno, DOPORUČUJI!!! :-) xoxo

27.05.2014 5 z 5

Kniha se vcelku hezky cetla, akorat se musim pridat k nazoru vetsine ostatnich - od knizky jsem si slibovala hotovy horor a ze se budu pri prohlizeni fotek bat. Misto toho je to pekne napsana kniha "zacatecnika" ve psani romanu a pripadalo mi ze obcas se pri psani asi pekne zapotil aby mohl nektere fotografie pouzit (prislo mi ze o nekterych v pribehu vypravel jen proto aby je pouzil). Kniha neni vubec strasidelna, nektere casti jsou zbytecne utnute, jine zase zbytecne rozvlacne. Obcasne vulgarni vyrazy mi vubec k autorovu stylu psani nesedi, ale to bych spise prisoudila prekladu nez primo aurove nedostatku. Ale kdyz se to vezme kolem a kolem - necekejte zadne desy, napeti ani nocni mury a je to pekna ctiva kniha pro mladez.

16.05.2014 4 z 5

Magie krve Magie krve Ilona Andrews

Dejove se mi vice libily predchozi dily, ale konecne se dostavame konecne trochu vic pod kuzi nasich hrdinu Kate a Currana :-)

24.04.2014 5 z 5

Magie spaluje Magie spaluje Ilona Andrews

Úžasná kniha ze série o statečné Kate Danielsové!

14.04.2014 5 z 5

Upíři z Hollywoodu Upíři z Hollywoodu Michael Scott

Kniha mě velice nadchla a doporučuji k přečtení. Četla se velice dobře, děj zajímavý a velice se mi líbil styl psaní, kdy se prolínají dva vypravěči a děj je popisován z obou jejich pohledů. Super!

09.04.2014 5 z 5

Kočičí zaklínání - Irské mýty a pověsti Kočičí zaklínání - Irské mýty a pověsti Michael Scott

Vcelku příjemná kniha o nadpřirozených bytostech. Moc hezky se četla a příběhy, ač krátké, měly svůj bohatý děj a kouzlo.

09.04.2014 5 z 5